SAMSUNBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ

Amisos Kafe & Restaurant

  • Tesis Adı
    Amisos Kafe & Restaurant
  • Tesis Tel
    +90 362 445 06 54
  • Tesis Mail
  • Tesis Adres
    Baruthane Mahallesi, Can Sk., 55100 Samsun Merkez/Samsun
Haritada Göster
Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal tesislerinden birisi olan ve Amisos Tepesi’nde yer alan Amisos Cafe Restaurant Samsun halkını lezzet ve kalite ile buluşturmaya devam ediyor. Özellikle hafta sonları tıklım tıklım olan Amisos Cafe Restaurant manzarası, lezzeti ve uygun fiyatıyla Samsun’un vazgeçilmezi oldu.

Amisos Cafe & Restaurant yerli ve yabancı ziyaretçilere nefis bir manzara karşısında dinlenme fırsatı sağlanmıştır. Gerek karayolu ve gerekse teleferikle buraya gelen ziyaretçiler tarih ve doğayla içiçe güzel bir zaman geçirmektedir.

Kaliteli hizmeti ve güler yüzlü personeliyle her gün yüzlerce ziyaretçiyi ağırlayan Amisos Cafe Restaurant, Samsun’a şehir dışından gelenlerinde uğramadan geçmediği sayılı yerler arasından yer alıyor. 250 kişilik kapasitesiyle Samsun’un büyük restoranları arasından yer alan restaurant’da, Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak görev yapan 33 personel ziyaretçilerin tesisten memnun bir şekilde ayrılmaları için yoğun çaba sarf ediyor.

Tesiste eksiklik olarak hissedilen ve hızlı bir şekilde yapımı gerçekleştirilen bebek bakım odası ve mescidin de faaliyete geçmesiyle birlikte tam donanımlı bir restaurant haline gelen Amisos Cafe Restaurant’da personelin eğitimlerine de büyük önem veriliyor. Personeller yemek ve işletmecilik adına düzenlenen eğitimlere düzenli olarak katılarak kendilerini geliştiriyor.