Çevre Projeleri

19 Haziran 2015 Cuma | Projeler | |

Lojistik Köy Projesi
( Hazırlık Aşamasında )
Bilimsel Tarım
( Hazırlık Aşamasında )
Kentpark Projesi
( Hazırlık Aşamasında )
Cumhuriyet Meydanı Düzenlemesi
( Hazırlık Aşamasında )
23 Adet Belde Belediyesine Park Yapımı
( Bitti ) Yatırımın Yeri (İlçesi) : SAMSUN İLİ
Sızıntı Suyu Arıtma Tesisi
( Bitti ) Sızıntı suyu havuzlarından kaynaklanan kokuyu azaltmak ve kurulacak koku giderim sistemine zemin oluşturmak için havuz etrafına duvar örülmüştür. koku spreyleri yerleştirilmektedir.
Açık Ve Kapalı Otopark Alan Yapımı
( Devam Ediyor ) Halkımızın alım gücünün artması ve refah seviyesinin yükselmesi ile birlikte otopark sorunu şehrimizin en büyük problemlerinden biri olmuştur.
Tıbbi Atık Yönetimi
Tıbbi Atıklarla İlgili Veriler:
Katı Atık Yönetimi Projesi Gaz Yönetimi
" Katı Atık Düzenli Depolama Alanından Çıkan Metan Gazının Kullanılarak Enerji Elde Edilmesi İşi " için sözleşme imzalanan ARİER YAT.DAN.İNŞ.TAH.TİC.A.Ş. Metan Gazından Elektrik Üretimi yapabilmek için SAMSUN AVDAN ENERJİ ÜRETİM VE TİC. A.Ş.adlı bir şirket kurarak 17.09.2010 tarihinde çalışmalarına başlamıştır.
2. El Otomotivciler Sitesi Projesi
( Bitti ) Büyükşehir Belediyemizin katkılarıyla İkinci El Otomotivciler Derneği’nin kurduğu Site, Toybelen Mevkiinde olup, 50 bin metrekarelik toplam alana sahiptir. Sitede, 237 metrekarelik 90 iş yeri bulunmaktadır.
Sızıntı Suyu Yönetim Sistemi
" Bir Sızıntı Suyu Arıtma Tesisinin Kurulumu ve 1 yıl süre ile işletimi işi " için 4 Mart 2009 tarihinde yapılan ihale neticesinde ROCHEM-UF GmbH ile 4 Kasım 2009 tarihinde sözleşme ve yer teslimi yapılmış olup Tesisin kurulumu ve test aşamaları tamamlanmıştır. Ekim 2010’da hizmete girmiştir.
Atakum İlçesi Dolgu Sahası Peyzaj Ve Rekreasyon Projesi
( Devam Ediyor ) Samsun‘umuzun gelişmesine ve güzelleşmesine paralel olarak özellikle konut ve alt yapı inşaatlarında bir patlama yaşanmaktadır.

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım