Medya

23 Ekim 2018 Salı | Medya | |

Başkan Şahin: “ Herşey Samsun İçin ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Bir şehrin gelişimi sadece kamu yönetimleri ve yerel yönetimlerle tek başına olabilecek bir şey değildir. Doğru olan yaklaşım el birliği ile olan yaklaşımdır" dedi.
Başkan Şahin: “ Samsun İçin Seferberlik Halindeyiz ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin tarafından başlatılan Samsun dışında yaşayan Samsunlu bürokrat, akademisyen, sanatçı, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve üyeleri, siyasetçi, sanayici, iş adamı ve her kesimden insanları buluşturmayı hedefleyen “ SEVDAMIZ SAMSUN” buluşmalarının ikincisi Ankara’da gerçekleşti.
Başkan Şahin’den Muhtarlara Müjde
Muhtarlar günü münasebetiyle düzenlenen programda muhtarlarla ir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunlu muhtarlara belediyeye ait sosyal tesislerde indirim ve ücretsiz otopark müjdesi verdi.
Başkan Şahin: “ Yaşar Doğu Bizim Gururumuz ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunlu milli güreşçimiz olimpiyat şampiyonu Yaşar Doğu’nun mezarını ziyaret ederek dua etti.
Muhtarlar Büyükşehir Belediyesini Ziyaret Etti
Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla 19 Ekim 2015 yılından itibaren kutlanan Muhtarlar Günü bu yılda Samsunlu muhtar dernekleri tarafından düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.
Başkanı Şahin, “ Muhtarlarımız En Yakın Mesai Arkadaşlarım ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Muhtarlar Günü" dolayısıyla Atakumlu muhtarlar ile bir araya geldi.
Başkan Şahin: “ Vatandaşımızı Mağdur Etmeyeceğiz ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, otobüs firmalarının şehir içi servislerini kaldırdığını hatırlatarak, “Otogara 3 yeni hat konulmuştur. Vatandaşımızı mağdur etmeyeceğiz” dedi.
Yeşilçam'ın Şişko Nuri'si Kent Müzesi'nde Yaşatılacak
Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevi'nde yaşamını sürdürürken geçen 18 Ağustos'ta hayatını kaybeden 'Şişko Nuri' lakaplı sinema sanatçısı Sıtkı Sezgin'in (68) hatırası Kent Müzesi'nde yaşatılacak. Müzede Sezgin'in eşyaları, fotoğrafları ve plaketlerinin yer aldığı bir bölüm oluşturulacak.
Başkan Şahin: “ Biz İki Devlet Tek Milletiz ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Azerbaycan’ın Türkiye Büyükelçisi Khazar İbrahim'i ağırladı. Azerbaycan ile Türkiye'nin iki ayrı devlet tek millet olduğunu belirten Başkan Şahin, Azeri Büyükelçi İbrahim'i Samsun'da görmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi.
Başkan Şahin ‘den Yusuf Ziya YILMAZ’a Raylı Sistem Teşekkürü
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Samsun Hafif Raylı sistemin 8.yılı kutlaması kapsamında bu toplu ulaşım sistemini Samsun’a kazandıran Samsun milletvekili ve Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a teşekkür etti.
 1   2   3   »

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım