Medya

17 Aralık 2018 Pazartesi | Medya | |

Başkan Şahin'den Vali Aksoy'a Ziyaret
'Samsun'un sevdalısıyız' Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy'u ziyaret etti, "Eski valimiz tam bir Samsun sevdalısı. Bunu bir kez daha gördük" dedi.
Başkan Zihni Şahin, Bakan Mustafa Varank'ı Ağırladı.
'Samsun, teknoloji ile büyüyor' Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, makamında ağırladığı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'a, Samsun'u anlattı.
Başkan Zihni Şahin'den Yılport Holding'e Kutlama
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, dünyada 'Yılın Liman İşletmecisi' ödülünü kazanan Yılport Holding'i kutladı.
Başkan Zihni Şahin, Teknoloji Zirvesi'nde Konuştu:'Milli ve Yerli Üretim Şart!..'
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Türkiye'de yerli ve milli üretimin sürekli artış göstermesi şart. Bu şekilde kalkınmamız hızlanabilir ve gelişebiliriz" dedi.
Başkan Zihni Şahin'den Samsunlu Arıcılara Övgü.
Türkiye Arıcılar Birliği tarafından 'Sektöre Katkı' ödülü verilen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Halkımız üreticiden sağlıklı, kaliteli, güvenilir ürün istiyor. Samsunlu arıcılar bu konuda kendilerini ispatladı" dedi
Samsun'da, 1 Milyar 152 Milyon Liralık Yatırımlar Devam Ediyor.
BÜYÜKŞEHİR HIZ KESMİYOR! Samsun'da Büyükşehir Belediyesi'nin 17 ilçede başlattığı 'hizmet ve yatırım' rüzgarı devam ediyor. Başkan Zihni Şahin, atık su arıtmadan içme suyuna, hafif raylıdan Kuş Cenneti'ne kadar bir çok alanda dev yatırımların tüm hızıyla sürdürüldüğünü açıkladı.
Başkan Zihni Şahin, Derse Girdi, Minik Öğrencilerle Buluştu.
'EĞİTİM, EN BÜYÜK GÜÇTÜR' Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, ziyaret ettiği özel kolejde derse girdi, öğrencilerle sohbet etti, "Eğitim, elimizdeki en büyük güçtür" mesajını verdi.
Başkan Zihni Şahin, Özel Harekat'ta
'NE KADAR GURUR DUYSAK AZDIR!..' Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, öğle yemeğini Özel Harekat polisleriyle yedi, "Sizlerle ne kadar gurur duysak azdır" diye konuştu.
Rumeli Dernekler Federasyonu'ndan ve Zihni Şahin'e Teşekkür.
'TARİHİMİZE IŞIK TUTTU' Genel merkezi Samsun'da bulunan Karadeniz Rumeli Dernekler Federasyonu ile Samsun Mübadele Derneği yöneticileri, Balkan Tarihi Kongresi'ne verdiği destek nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'e teşekkür etti
Başkan Şahnin'den İnsan Hakları Günü Mesajı
'En büyük sevgi, insanlık sevgisidir!..' Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın, anlayışının temsilcileriyiz. Dünyada en büyük sevgi, insanlık sevgidir" dedi.
 1   2   3   »

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım