Medya

23 Mart 2018 Cuma | Medya | |

Başkan YILMAZ: “ Samsun’u Kimse Tutamaz ”
“Samsun 4. Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı” TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde açıldı.
Başkan YILMAZ: “ Daha Güzel Bir Samsun İçin Çalışacağız ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz kongreleri tamamlanan ilçelerde ziyaretlerini sürdürüyor.
31 Yıllık Ulaşım Çilesi Son Buluyor
Samsun’un Vezirköprü ilçesi ile karşı yakadaki mahallelerde yaşayan vatandaşların araç taşıma ve ulaşım sorunu çözülüyor. Yoğun talep üzerine teknik çalışma gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, araç taşımacılığı yapacak feribotun dizayn ve mühendislik aşamalarını tamamladı. Vezirköprü feribotunun alınmasıyla ilgili ihale süreci ise başladı.
Nevruz Renkli Görüntülerle Başladı
Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Alaçam ilçesine bağlı 1100 rakımlı Umutlu Mahallesi'nde düzenlenen Nevruz Bayramı kutlamalarına katıldı. Kutlamalar renkli görüntülere sahne oldu.
Başkan YILMAZ: “ Soframızın Bereketi Çiftçilerimizin Alın Teridir ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Soframızın bereketi çiftçimizin alın teridir diyerek çıktığımız yolda desteklerimizle daima üreticilerimizin yanındayız" dedi.
Başkan YILMAZ: “ Tıbbi Cihaz Üretiminde Söz Sahibi Olacağız ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Dünyanın üçüncü ülkemizin ise tek Cerrahi El Aletleri üretim üssü olan Samsun’ da tıbbi cihaz ihtiyacını güdümlü olarak üreterek kamunun hizmetine sunacak olan Mediclust A.Ş. ortaklarından MEDİKÜM Yönetimini ağırladı.
Başkan YILMAZ: “ Yatırımcıya Destek Olmak Görevimiz ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Biz Samsun’a bir çivi dahi çakacak tüm yatırımcılara yardımcı olmayı amaçlıyoruz” dedi.
Başkan YILMAZ, Malkoç’a Golf Sahasını Tanıttı
Kamu Başdenetçisi (Ombudsman) Şeref Malkoç, Samsun Golf Kulübünde Samsun büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın misafiri oldu.
Başkan YILMAZ: “ Bizi Onurlandıranları Selamlıyorum ”
Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Atakum Belediyesi tarafından hazırlanan bir tır dolusu yardım malzemesi Afrin’e gönderildi.
Samsun'da Yaşlılar Unutulmadı
Samsun Büyükşehir Belediyesi, 18-24 Mart Dünya Yaşlılar Haftası dolayısıyla yaşlılar için bir dizi etkinlik düzenledi.
 1   2   3   »

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım