Medya

23 Mayıs 2018 Çarşamba | Medya | |

Başkan Şahin: “ Cumhurbaşkanımızı Başkan Yapacağız ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Gece gündüz demeden çalışarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapacağız” dedi.
3 Kırsal Mahallenin İçme Suyu Hasreti Sona Eriyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, Terme ilçesinin kırsal kesimindeki 3 mahallenin içme suyu hasretinin sona ereceğini söyledi.
Başkan Şahin: “ Samsun'a Hizmet Etmek Bizim İçin Onurdur ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Samsun hepimiz için çok özel bir yer. Hep birlikte bu kente hizmet ediyor olmaktan onur duyuyoruz" dedi.
Başkan Şahin Samulaş’ı Ziyaret Etti
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin SAMULAŞ’ı ziyaret ederek yapılan çalışma ve faaliyetler hakkında bilgi aldı.
Başkan Şahin: “ Karşılıklı İşbirliği Daha Da Güçlenmeli ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Rusya'nın asırlık liman şehri olan Novorossiysk Belediye Başkanı İgor Dıecenko ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Golf Turnuvası Sona Erdi
GOLF TURNUVASI SONA ERDİ Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübü’nde düzenlenen Türkiye Golf Federasyonu (TGF) Aslı Nemutlu Türkiye Gençler Şampiyonası’nda kazanan sporcular kupalarını Federasyon Başkanı Ahmet Ağaoğlu’ndan aldı.
1919 Metrelik Bayrak Büyüledi
Samsun'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında, "Bayrak Yürüyüşü" yapıldı. Sahil boyunca uzanan 1919 metrelik Türk bayrağı renkli görüntüler ortaya çıkardı.
Solotürk ve Türk Yıldızları’nın Gösterisi Büyüledi
Türk Hava Kuvvetleri Akrobasi Timi Türk Yıldızları ve SOLOTÜRK’ün 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Samsun’da yaptığı gösteri nefes kesti.
Samsun'da Coşkulu 19 Mayıs Kutlaması
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, büyük bir coşkuyla kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerine katıldı.
Samsun Kudüs İçin Yürüdü
İsrail’in Gazze'de yaptığı katliam, Samsun’da yapılan “Kudüs Yürüyüşü”nde binlerce kişi tarafından protesto edildi.
 1   2   3   »

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım