Medya

21 Temmuz 2018 Cumartesi | Medya | |

Samulaş Sınavlar İçin Özel Tedbir Aldı
Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ A.Ş. 21-22 Temmuz tarihlerinde yapılacak Dikey Geçiş Sınavı ve Kamu Personel Seçme Sınavına katılacak adayların sorunsuz ve güvenli şekilde toplu taşım araçlarından yararlanmaları için ek servisler koydu.
Başkan Şahin : “Bizim Görevimiz Yatırımcının Önünü Açmak”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Bizim belediyeler olarak en önemli görevlerimizden birisi yatırımcının önünü açmak” Dedi.
Başkan Şahin: “ Trafik ve Otopark Konusunu Kesinlikle Çözeceğiz ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Samsun için önemli açıklamalar yaptı.
Kırkpınar İkincisi Şaban YILMAZ’dan Başkan Şahin’e Ziyaret
Edirne'de düzenlenen 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde 2. olan Şaban Yılmaz Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’i ziyaret etti.
Başkan Şahin : “ Daha Fazla Üretim Daha Fazla Hizmet Zamanı ”
AK Parti Teşkilatlarının güçlü ve kendini davasına adayan teşkilatlar olduğuna dikkat çeken Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin," Rabbim birlik ve beraberlik içerisinde bu şehre daha fazla hizmet etmeyi nasip etsin" dedi.
Başkan Şahin: “ Gurur Duyuyoruz ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Türkiye’nin ilk ve ikinci 500 büyük kuruluşları arasında yer alan Samsunlu iş adamlarının Samsun’un gururu olduklarını söyledi.
Başkan Şahin: “ Gençlerin Siyasette Aktif Olması Gurur Verici ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ile beraberindekileri makamında ağırladı.
Başkan Şahin’den Yoğun Mesai
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin başkanlık makamında ziyaretleri kabul ettikten sonra Samsun İl Emniyet Müdürlüğü ve Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü'nü ziyaret etti.
Kuş Cenneti Araç Trafiğine Kapatıldı
Samsun Büyükşehir Belediyesi, Kızılırmak Deltası Yörükler jandarma kontrol noktası ile doğanca ziyaretçi merkezi arasındaki alanın taşıt trafiğine kapatıldığını bildirdi.
Samsun 15 Temmuz İçin Tek Yürek Oldu
15 Temmuz hain darbe girişiminin 2. yıl dönümünde Samsun'da meydana toplanan vatandaşlar tek yürek oldu.
 1   2   3   »

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım