Medya

25 Eylül 2018 Salı | Medya | |

Başkan Şahin Konuklarını Ağırladı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, makamımda itfaiye mensupları, Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın ve Anakentsor Kulübü Basketbol ve Voleybol takımı sporcuları ile kulüp yöneticilerini ağıladı.
Başkan Şahin: “ Samsun Tarım A.ş Çiftiçimizin Yüzünü Güldürecek ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ilçelerde vatandaşlarla beraber olmaya devam ediyor.
Başkan Şahin Nikah Kıydı
Bölgemizin sevilen ve saygı duyulan başarılı İş insanlarından Osman Parlak ve Nurhan Parlak’ın sevgili kızları Zeynep Bilge Parlak ile Sevgin ve Tevhide Bahtiyar'ın evlatları Mehmet Bahtiyar'ın nikâhlarını Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin kıydı.
Başkan Şahin: Birlikte Samsun İçin Her Şeye Varız
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Bizim için tüm görüşler önemli. Birlikte, Samsun için imkanlarımız ölçüsünde yapılabilecek her şeye varız" dedi.
Başkan Şahin: “ Roman Vatandaşlarımızın Her Zaman Yanındayız ”
Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Roman vatandaşlarla bir araya geldiler.
Başkan Şahin’den Tramvay Yolcularına Aşure İkramı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Muharrem Ayı sebebiyle tramvay yolcularına kendi eliyle aşure ikram etti. Hazırlanan 3 bin kişilik aşureyi dağıtan Başkan Şahin, sürücüleri de unutmadı.
Kışla Mahallesine Doğalgaz Müjdesi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin belediye tarafından yapılan yatırımları yerinde incelemeye devam ediyor.
Uluslararası İntermodal Lojistik Zirvesi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, belediyenin büyük ortağı olduğu Tekkeköy ilçesinde bulunan Samsun Lojistik Merkezi’nde yapılan Uluslararası İntermodal Lojistik Zirvesi’ne katıldı.
Başkan Zihni Şahin: “ Bizler Samsun’a Sevdalıyız ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Samsun Milletvekili Fuat Köktaş’ı ziyaret etti. Ziyarette Samsun ile ilgili çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundular.
Başkan Şahin: “ Raylı Sistemde 120 Milyonluk Yatırım Yaptık ”
Samsun Büyükşehir belediye Başkanı Zihni Şahin Hafif Raylı sistemin 3.etabı olan Kurupelit Son Durak- Üniversite Yaşam Merkezi arasında ki çalışmaların son durumu hakkında açıklamalarda bulundu.
 1   2   3   »

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım