SAMSUNBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ

Sağlık Mutfağı Gazi Sahnesinde

04/01/2019
Tiyatro Küçükellerin yapımı Sağlık Mutfağı adlı çocuk tiyatrosu Gazi Sahnesinde sahneleniyor. Tiyatro Küçükellerin yapımı olan ve Samsunlu çocuklar tarafından çok beğenilerek izlenen Harikalar Anahtarı adı oyundan sonra bu sezon çocuklar için yepyeni bir oyun daha sizlerle birlikte

Tiyatro Küçükellerin yapımı Sağlık Mutfağı adlı çocuk tiyatrosu Gazi Sahnesinde sahneleniyor. Tiyatro Küçükellerin yapımı olan ve Samsunlu çocuklar tarafından çok beğenilerek izlenen Harikalar Anahtarı adı oyundan sonra bu sezon çocuklar için yepyeni bir oyun daha sizlerle birlikte… Sağlıklı beslenmenin ve spor yapmanın ne denli önemli olduğunu eğlenceli bir dille anlatan Sağlık Mutfağı müzikli çocuk oyunu 4 Ocak 2019 Cuma günü Gazi Sahnesinde çocuklarla buluşuyor.

Sağlıksız besinlerin çocuklara verdiği zararı, hazır gıda tüketen ve hareketsiz yaşayan çocukların, sağlıksız kilo alması olan obezite konusunu işlemektedir. Zeynep tam da böyle bir çocuktur. Evlerinde bulunan komik aşçı ve arkadaşları Zeynepi bu olumsuz alışkanlığından vazgeçirmeye çalışır.

Seanslar 09.45 (dolu) - 10.45 - 13.00 - 14.00