Haberler

20 Haziran 2018 Çarşamba | Medya | |

Kuş Yuvaları Yıkımı Durdurdu
Kızılırmak Deltası’nda kaçak konteyner yapıları yıkan Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri yıkımına başladıkları yapının içindeki kuş yuvalarını fark edince yıkımı durdurdu.
Savaş Gemisi Müze Oluyor
Türk Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nın Samsun'a tahsis ettiği eski gemi Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından müze gemiye dönüştürülecek.
Medikal Cerrahi Aletler Müzesi’nde Sona Yaklaşılıyor
Samsun Valiliği ve Samsun Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle Türkiye’de bir ilk olarak "Medikal Cerrahi Aletler Müzesi" yapılacak binada restorasyon çalışmalarında sona yaklaşıldı.
Başkan Şahin: “ 24 Haziran’da İkinci Bayramı Yaşayacağız ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Yakakent sahilinde vatandaşlarla ve esnaflarla bayramlaşarak, 24 Haziran’da ikinci bayramı yaşayacaklarını ifade etti.
Başkan Şahin : “ Biz Bu Oyunları Bozarız ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Bu ülkenin başında güçlü bir hükümet ve güçlü bir Meclis oldukça biz bu oyunları her zaman bozarız” dedi.
Başkan Şahin: “ Güçlü Türkiye İçin İstikrar Lazım ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ilçe belediye başkanı olarak önemli başarılara imza attığı Bafra İlçesi’ni ziyaret ederek hemşerilerinden 24 Haziran seçimleri için destek istedi.
KUŞ CENNETİ, UNESCO’NUN PARİS’DEKİ MERKEZİNDE TANITILDI
'Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti' fotoğraf sergisi Samsun Büyükşehir Belediyesinin katkıları ve Türkiye'nin UNESCO Nezdindeki Daimi Temsilcisi Büyükelçi Ahmet Altay Cengizer'in ev sahipliğinde UNESCO'nun merkezi Paris’te açıldı.
Başkan Şahin: “ Memleket Şehitlerimiz Sayesinde Ayakta Duruyor ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin 1997 yılında Kuzey Irak’ta şehit düşen Jandarma Komando Er Erdal Artut’un ailesini ziyaret etti.
Başkan Şahin: “ 25 Haziran’da Daha Güçlü Bir Türkiye’ye Uyanalım ”
İlkadım ilçesinde esnafları ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin; “25 Haziran sabahı daha güçlü, yarınlara daha umutlu bakan bir Türkiye’ye uyanalım” dedi.
Başkan Şahin: “ Bu Ülke Kolay Kazanılmadı ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Bağımsız ve özgür yaşamayı en çok hak etmiş bir millet olduğumuza gönülden inanıyorum. Çünkü bunun bedelini ödemiş bir toplumuz.” Dedi.
 1   2   3   »

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım