Haberler

22 Ağustos 2018 Çarşamba | Medya | |

Başkan Zihni Şahin'den Kutlama Mesajı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin AK Parti MKYK üyeliğine seçilen Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve seçilen MKYK üyeleri için kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Zihni Şahin: 100.yılları Allah’ın İzniyle Birlikte Kutlayacağız
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
Karadeniz Bisiklet Turu 27 Eylül’de Başlıyor
Türkiye Bisiklet Federasyonu Samsun İl Temsilcisi Tarık Torun ve beraberindekiler "Tour Of Black Sea" etkinliği hakkında bilgi vermek için Samsun Büyükşehir Belediye Başkanvekili Turan Çakır’ı ziyaret etti.
Başkan Şahin Açıkladı: Bayramda Mezarlıklara Otobüsler Ücretsiz Olacak
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Asri Mezarlık, Kıranköy Mezarlığı ve Derecik Mezarlığına ücretsiz toplu ulaşım hizmeti verilecek.
Başkan Şahin’den Ünye ve Fatsa’ya Geçmiş Olsun Ziyareti
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Afetle karşı karşıya kalan şehirlerimize karşı duyarsız kalırsak bu koltuklarda oturmak bize haramdır” dedi.
Başkan Zihni Şahin: Ak Partinin Sahibi Milletimizdir
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin AK Partinin kuruluşunun 17.yılı münasebetiyle bir mesaj yolladı. Başkan Zihni Şahin mesajında “ Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde AK partinin sahibi milletimizdir. Bizler milletimizin iradesine teslim olmuş bir anlayışın sahibiyiz.” dedi.
Osmanlı Mirası Tarihi Medresenin Restorasyonu Sürüyor
Osmanlı medreselerinin en geç tarihli eserlerinden Samsun Hazinedarzade Süleyman Paşa Medresesi’nin restorasyonu tüm hızıyla devam ediyor. 205 yıllık medrese, restorasyonun ardından turizme kazandırılacak.
Büyükşehir Destekli Domates Fideleri Çiftçinin Yüzünü Güldürüyor
Kırsal kalkınma yatırımları ve çiftçi destekleriyle Samsun Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde tarımsal üretimi artırmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı’nın Vezirköprü ilçesinde Tarım Komisyonu aracığıyla yıl içinde çiftçilere dağıttığı 160 bin domates fidesinden ürün alınmaya başlandı.
Başkan Şahin Makedonya’da Yörüklerle Buluştu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Doğu Makedonya Türkleri Derneğinin düzenlediği Geleneksel 12.Yörük festivaline katıldı. Başkan Zihni Şahin’e Yörük Türkleri büyük ilgi gösterdi. İstiklal marşımızın okunmasıyla başlayan festivalde Başkan Şahin bir konuşma yaptı. Festival süresince Türk kültür ve geleneklerinin yaşatılmasına yönelik etkinlikler düzenlenecek.
Samsun Yine Yerli Tramvay İçin Çalışıyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından alınan ve ülkemizde üretilen yerli Panorama tramvayları ilk kez 2015 yılında Samsun’da hizmet vermeye başladı.
 1   2   3   »

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım