Haberler

25 Nisan 2018 Çarşamba | Medya | |

Ayvacık’a 10 Milyon Liralık İçme Suyu Yatırımı
Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, Ayvacık ilçesi kırsal kesimindeki 6 mahallede yaşayan vatandaşların içme suyu özleminin 2018 yılı sonun da sona ereceğini söyledi.
Başkan YILMAZ: “ Uzak Yakın Yok Her Yere Hizmet Var ”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Vezirköprü ilçesinde bulunan Devalan Mahallesinde ulaşım ve altyapı sorunlarını yerinde inceledi.
23 Nisan Samsun'da Coşkuyla Kutlandı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Samsun'da coşkuyla kutlandı.
23 Nisan'ı Müzede Kutladılar
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, Samsun Büyükşehir Belediyesi Kent Müzesi tarafından düzenlenen "Geleneksel 23 Nisan Şenlikleri" etkinliği ile çocuklar doyasıya eğlendi.
Başkan YILMAZ Koltuğunu Çocuklara Bıraktı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu çocuklara bıraktı.
İHH Genel Başkanı’ndan Başkan YILMAZ’a Ziyaret
İnsani Yardım Vakfı (İHH) Genel Başkanı Bülent Yıldırım Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.
Başkan YILMAZ'dan Cemal Safi'ye Son Görev
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ünlü söz yazarı Cemal Safi'nin cenaze törenine katılarak Safi ailesinin acısına ortak oldu.
Açılmadan Ödül Alan Samsun Müzesi Gurur Verecek
Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin Kültür ve Turizm Bakanlığı ile birlikte yürüttüğü Arkeoloji ve Etnografya Müzesi’nin inşaatı sona yaklaşırken Büyükşehir Belediyesi tarafından projesi yaptırılan müze 16. Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri programında proje dalında ödüle layık görüldü.
Bayan Üretici İstedi Başkan YILMAZ Yerine Getirdi
Yaptığı yatırım ve desteklerle kırsal bölgelerde ekonomiyi geliştirmek isteyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, kendisinden kuluçka makinesi talep eden kadın girişimciyi geri çevirmedi. Girişimci Hatice Demirbilek’e kuluçka makinesi aldıran Başkan Yılmaz, mavi yumurta üretiminde başarılar diledi.
Rekabet Kurumu Başkanından Başkan YILMAZ'a Ziyaret
Samsun'a gelen Rekabet Kurumu Başkanı Prof. Dr. Ömer Torlak Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti.
 1   2   3   »

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım