Başkan Yılmaz, Asarcık İlçesini Ziyaret Etti

12 Aralık 2013 Perşembe | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ilçelerde sürdürdüğü istişare toplantılarının yeni durağında Asarcık ilçesini ziyaret etti.

Başkan Yılmaz, Asarcık İlçesini Ziyaret Etti

İlçelerde yapılacak olan çalışmalar ve projeler hakkında görüş alışverişinin yapıldığı istişare toplantılarının bir yenisi Asarcık'ta yapıldı. Toplantıya, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Ercan Albayrak, İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, Asarcık Ak Parti İlçe Başkanı Hami Karakaş,  Asarcık Belediye Başkanı İbrahim Yüce, bazı il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediyesi üst düzey yöneticileri, il ve ilçe belediye meclis üyeleri, İl ve İlçe Özel İdare yetkilileri katıldı. 
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, toplantıda yaptığı konuşmada Asarcık’ta ilçe yöneticileri ile bir araya geldiklerini ve ilçedeki öncelikli beklentiler ve ihtiyaçları tespit etmek için çalışacaklarını belirterek, “İlçelerimiz genelinde yürüttüğümüz çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Hizmetin devamlılığı ve hizmet akışının aksamadan sürdürülebilmesi için Asarcık'ta yapılması gerekenler hakkında ilçe yöneticilerinin düşüncelerinin alıyoruz. Asarcık ilçemiz için daha neler yapabiliriz bunları konuşmak için bir aradayız.” diye konuştu.

Başkan Yılmaz, Asarcık İlçesini Ziyaret Etti
Başkan Yılmaz, Asarcık İlçesini Ziyaret Etti

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım