Başkan Yılmaz, “2023 Projelerini Samsun’un Önüne Koyacağız”

4 Aralık 2013 Çarşamba | Haberler | |

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Başkan Yusuf Ziya Yılmaz: ‘Ülkemizin 2023 vizyonuna paralel projeleri şehrimizin önüne koyacağız ve 2014 ile 2019 arasındaki 5 yılı bu strateji üzerine geliştireceğiz’ dedi.

Başkan Yılmaz, “2023 Projelerini Samsun’un Önüne Koyacağız”

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti Grup Toplantısında Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıkladığı Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeniden aday gösterilmesini yepyeni bir süreç olarak değerlendirdi.

Samsun için 2019 yılının çok anlamlı olduğunu belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, şöyle konuştu:

"2019, 1919'un 100'üncü yılı olması nedeniyle özel bir önem taşıyor. Bu dönem içinde hükümetimizin 2023 vizyonuyla paralel, hükümetimizin de katkılarıyla, milletvekillerimizin, AK Parti İl Başkanımızın ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın katkılarını alarak Samsun'u 2019'a taşıyacağız. Temel açılımımız bu. Ülkemizin 2023 vizyonuna paralel projeleri şehrimizin önüne koyacağız ve 2014 ile 2019 arasındaki 5 yılı bu strateji üzerine geliştireceğiz."

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'da gelecek 5 yılda ilk olarak Saathane Projesini tamamlamayı hedeflediklerini vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Saathane Meydanı projesi devam ediyor. Saathane önemli bir dönüşüm projesi. Şehrin önündeki bir çirkinliğin ortadan kaldırılması hem şehir hem de bizim için önemli yer teşkil ediyor. Hemen seçimlerin ardından birkaç ay içinde bu projeyi bitirmek hedefimizdir."


Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım