Şehit Aileleri Ve Gazilere Yeni Hizmet Şubesi

11 Kasım 2013 Pazartesi | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Samsun Şubesi yeni hizmet binasının açılışına katıldı...

Şehit Aileleri Ve Gazilere Yeni Hizmet Şubesi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Samsun Şubesi yeni hizmet binasının açılışına katıldı.

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Samsun Şubesi Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından kendilerine tahsis edilen yeni şubesine taşındı.

Anakent İş Merkezindeki yeni şubenin açılışı törenle yapıldı. Törene Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Garnizon komutanı Tuğgeneral Ufuk Ekinci, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İl Emniyet Müdürü İsmail Türkmenli, AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, İl Müftüsü Yrd. Doç.Dr. Hayrettin Öztürk,Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Öztürk, diğer şehit ve gazi derneklerinin yönetici ve üyeleri ile şehit aileleri ve gaziler katıldı.

Törende bir konuşma yapan Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Şehit ailelerinin sorunlarının kendilerinin en öncelikli sorunu olduğunu belirterek, "Şehit aileleri ve gazilerimizin buluşması ve onların aynı çatı altında buluşmasını sağlayacak mekanların oluşturulması bu anlamda büyük önem taşıyor. Şehit ve gaziler için devletin birçok kurumlarında önemli yapılanmalar ve çalışmalar yapılıyor. Devlet şehit ailelerimizin ve gazilerimizin sorunlarını çözmek için gayretle çalışıyor. Bugün hür ve bağımsız olarak ay-yıldızlı bayrak altında yaşıyabiliyorsak bunu şehit ve gazilerimize borçluyuz. Onların canları pahasına vermiş olduğu mücadele bugün bizim bu durumda olmamızı sağlayan en önemli unsurlardan birisidir. Bu şubenin açılışında emeği geçen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Yılmaz Bey olmak üzere herkese teşekkür etmek istiyorum" diye konuştu.

Şehit Aileleri Ve Gazilere Yeni Hizmet Şubesi
Şehit Aileleri Ve Gazilere Yeni Hizmet Şubesi
Şehit Aileleri Ve Gazilere Yeni Hizmet Şubesi
Şehit Aileleri Ve Gazilere Yeni Hizmet Şubesi

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım