Başkan Yılmaz, Ak Parti Çarşamba İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti

9 Kasım 2013 Cumartesi | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Ak Parti Çarşamba İlçe Başkanı Mehmet Köse'yi makamında ziyaret etti.

Başkan Yılmaz, Ak Parti Çarşamba İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti

Çarşamba Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü İbrahim Fethi Sel'in annesi İfakat Sel'in cenaze törenine katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Ak Parti Çarşamba İlçe Başkanı Mehmet Köse ve yöneticileri parti binasında ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Başkan Yılmaz, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, Çarşamba'ya her geldiğinde buradaki gelişmeler ve teşkilatın ilgisi karşısında çok memnun olduğunu söyledi.

AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Mehmet Köse ve ekibini tebrik eden Başkan Yılmaz, ziyaretinin özel bir amacı olmadığını belirtti. Başkan Yılmaz, "Partimizin temsilcisi ve partimizin teşkilat formatına dayalı olan faaliyetlerini AK Partimizin Çarşamba İlçe Başkanı Köse ve ekibinin görevlerini ziyadesi ile yerine getirdiğini, Çarşamba'mızı iyi temsil ettiğini düşünüyor ve yürekten inanıyorum" dedi.

Türkiye'de Başbakan Erdoğan gibi bir lider olması nedeniyle ülkenin çok avantajlı olduğunu ifade eden Yılmaz, "Bütün yabancı ülke liderlerinin, Türkiye'nin ve Samsun'un kısa sürede bu kadar gelişmesine aklı ermiyor. Bize yabancı ülkelere gittiğimizde, 'bu başarıyı nasıl yakaladınız' diyerek gıpta ile bakıyorlar. Bizler de bu göreve geldiğimizde çok şeyler hayal ettik ama Gölcük depremi akabinde tüm programlarımız değişti ve yepyeni bir anlayışla Samsun'umuzu bu günlere getirdik. İnşallah teşkilatlarımızla birlikte bundan sonra daha güzel hizmetleri hep birlikte vermeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Mehmet Köse ise, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın kendilerine yaptığı nazik ziyaretten dolayı oldukça mutlu olduğunu vurguladı.

Ziyarette, Dikbıyık İçme Suları Başkanı Mustafa Batdal, Durusu İçme Suları Başkanı Enver Arslan ve İlçe Yönetim Kurulu hazır bulundu.


Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım