Başkan Yılmaz, Piazza Avm’de Bayram Kutlamasına Katıldı

29 Ekim 2013 Salı | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhuriyetin kuruluşunun 90. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde yapılan etkinliğe katıldı...

Başkan Yılmaz, Piazza Avm’de Bayram Kutlamasına Katıldı

Kutlamalar ilk olarak Büyükşehir Belediyesi Halk Dansları ekibinin gösterisi ile başladı. Ardından buz pistinde Cumhuriyet pastası kesildi. Pastayı Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanı Kurmay Kıdemli Albay Mehmet Zeki Bodur, Piazza AVM Müdürü Necati Ufuk Toydemir, İşletme Yöneticisi Osman Zeki Kansız ve Mağaza yöneticileri kesti.

Vatandaşların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Cumhuriyetimizin uygarlık yarışında her gün bir önceki güne kıyasla daha fazla geliştiği ve daha fazla gelecek umudu verdiği çocuklarımıza, gençlerimize bu anlamlı bayram kutlu olsun. Refahı, mutluluğu, demokrasiyi, hukuku ve yükselen diğer dünya değerlerini yudum yudum çocuklarımızın yaşayabileceği nice 29 Ekim Cumhuriyet Bayramlarımız olur inşallah " dedi.

Başkan Yılmaz'ın konuşmasının ardından Cumhuriyet pastası kesildi. Pasta kesiminin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, buz pistinin kenarlarında bekleyen vatandaşlara ve çocuklara kendi elleriyle pasta ikram etti.

Pasta kesiminin ardından Samsun Kız Teknik Öğretim Olgunlaştırma Enstitüsü öğrencilerinin hazırladığı Cumhuriyet Defilesi düzenlendi. Düzenlenen defilede Kız Teknik Öğretim Olgunlaştırma Enstitüsü'nde okuyan 10 kız öğrenci 30 farklı kıyafetleriyle son Osmanlı'dan Cumhuriyet dönemine geçiş yaptılar

Başkan Yılmaz, Piazza Avm’de Bayram Kutlamasına Katıldı
Başkan Yılmaz, Piazza Avm’de Bayram Kutlamasına Katıldı

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım