İl Müftüsü Öztürk, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

4 Ekim 2013 Cuma | Haberler | |

Samsun İl Müftüsü Yrd.Doç.Dr. Hayrettin Öztürk, “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” çerçevesinde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etti...

İl Müftüsü Öztürk, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Müftülük görevlileri ile Yılmaz’ı ziyaret beden Öztürk, “Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı kutladığımız bu zamanda hem biz diyanet çalışanlarına verdiği destek ve katkılar hem de Samsun için yapmış oldukları büyük hizmetler için Sayın Başkanımıza teşekkür etmek istiyoruz. Sayın başkanımızın Samsun için vermiş olduğu mücadele ve güzel hizmetlerinin devamını diliyorum.” Diye konuştu.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da bu anlamlı hafta içerisinde gerçekleşen ziyaretten mutluluk duyduğunu dile getirerek, “Saygıdeğer müftümüz ve beraberindeki heyeti belediyemizde görmekten ve ağırlamaktan çok mutlu oldum. Sayın müftümüze de güzel sözleri için teşekkür ederim. Büyük bir özveri ile görev yaptıklarını bildiğim değerli din adamlarımız sadece vatandaşlarımızın dini vecibelerini yerine getirirken faydalandığı kişiler değil aynı zamanda bulundukları toplumun manevi kanaat önderleri ve yol göstericileridir. O nedenle bu değerli insanların yaptıkları işte donanımlı ve kültürlü olmaları, çevrelerini ve yaşadıkları ortamı doğru algılayıp fikir sahibi olmaları çok önemli. Ben toplumumuzun iyi yönde gelişip değişmesi ve yeni, faydalı tutum ve davranış kalıpları geliştirmesi adına sizlerin çok önemli bir işlevi olduğunu düşünüyor ve inanıyorum. Bu vesile ile bu anlamlı haftanızı da tebrik ediyor ve başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

İl Müftüsü Öztürk, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti
İl Müftüsü Öztürk, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım