Başkan Yılmaz, Kerpiçli Köyü'nün Misafiri Oldu

12 Eylül 2013 Perşembe | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkeköy Kerpiçli köy sakinlerinin davetini kırmayarak bu köyde kendisi için verilen sabah kahvaltısına konuk oldu.

Başkan Yılmaz, Kerpiçli Köyü'nün Misafiri Oldu

Köyde sevgi ve heyecanla karşılanan Başkan Yılmaz kahvaltı sırasında Kerpiçli ve çevre köylerde oturan vatandaşlarla sohbet ederek dertlerini ve dileklerini dinledi.

Kahvaltıya katılan ve kısa bir konuşma yapan Ak Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Aydın Karmil, Başkan Yılmaz’ın Tekkeköy ile ilgili her türlü sorun, girişim, ihtiyaç karşısında kendilerinin yanında olduğunu ve Tekkeköy’e çok önemli hizmetlerde bulunduğunu söyleyerek tüm Tekkeköy halkı adına kendisine teşekkür etti.

Başkan Yılmaz da yaptığı konuşmada her türlü hizmetin artık belirli bir standart ve kalitede olacağını dile getirerek, “Biliyorsunuz önümüzdeki seçimlerle birlikte tüm köylerimizin her türlü hizmeti Büyükşehir Belediyesi tarafından verilecek. Bu koltukta o zaman kim oturursa otursun verilecek olan hizmetler 3 ya da 6 ay sonra bozulacak, yeniden yapılacak gibi göz boyamak için yapılmamalı. Biz her türlü hizmeti verirken sizlerin, tüyü bitmemiş yetimin parasını harcıyoruz. Onun için kendimizi kandırmadan, kendi paramızı harcıyor gibi dikkatli ve kaliteli hizmeti götürmeliyiz ki uzun ömürlü ve kalıcı olsun. Sizlerin sorunlarını ve ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Hiç merak etmeyin alacağınız hizmet her zamankinden daha kaliteli ve iyi olacaktır. Ben ve ekibim şimdiden tüm köylerin, mahallelerin, her türlü yerleşim merkezlerinin ihtiyaçlarını raporlayıp hazırlık yapıyoruz. Bu sorumluluk bize geçtikten sonra biz olalım ya da başka birisi olsun bu el haritası hazır olduğunda hiç vakit geçirmeden sizlerin hizmetine koşacak bir durumları olacak.” diye konuştu.

Kerpiçli Köyündeki kahvaltıya Başkan Yılmaz’ın yanı sıra, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Turan Çakır, Ak Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Aydın Karmil, İl Genel Meclisi Üyeleri Sabri Yetkin ve Özkan Karakaya, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri Necip Çift ve Hasan Serdaş, SASKİ Genel Müdürü Coşkun Öncel, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Mustafa Yurt, Kerpiçli, Sıtmasuyu, Yeşilyurt, Güzelyurt ve Kışla Köyü muhtarları ile köylü vatandaşlar katıldılar.

Başkan Yılmaz, Kerpiçli Köyü'nün Misafiri Oldu
Başkan Yılmaz, Kerpiçli Köyü'nün Misafiri Oldu
Başkan Yılmaz, Kerpiçli Köyü'nün Misafiri Oldu
Başkan Yılmaz, Kerpiçli Köyü'nün Misafiri Oldu

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım