Mehmet Atalay, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

29 Ağustos 2013 Perşembe | Haberler | |

Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürü Mehmet Atalay, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etti.

Mehmet Atalay, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette konuşan BİK Genel Müdürü Atalay, Samsun’a her gelişlerinde kenti biraz daha gelişmiş ve güzel bulduklarını belirterek, “Bu gelişimde büyük katkısı olan Sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bazı görüşmeler yapmak ve basın kuruluşlarımızla bir araya gelmek için Samsun’dayız. Bir kez daha burada olmaktan memnuniyet duyuyorum” dedi.
Başkan Yılmaz da konuğu Genel Müdür Atalay’ı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın Genel Müdürümüz önceki görevlerinde de şimdiki görevinde de büyük bir başarı ile hizmet vermiş değer verdiğim ve takdir ettiğim bir idarecidir. Şehrimizde bulunması ve bizi ziyaret etmesi bizi sevindirdi. Umarım burada bulunduğu süre içerisindeki çalışmaları verimli olur ve şehrimizde iyi vakit geçirir. Kendisine yeniden hoş geldiniz diyorum” diye konuştu.
Ziyarette Basın Yayın Enformasyon Samsun İl Müdürü Tahsin Bayar, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsmail Temiz ve BİK Samsun Şube Müdürü Mustafa Bayraktar da hazır bulundu.

Mehmet Atalay, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti
Mehmet Atalay, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım