Kavak'ta İftar Çoşkusu

18 Temmuz 2013 Perşembe | Haberler | |

AK Parti Kavak İlçe Teşkilatının organize ettiği iftar yemeği Yaşar Doğu Mahallesi Melik Gökçek Parkında yüzlerce Kavaklıyı buluşturdu...

Kavak'ta İftar ÇoşkusuAK Parti Kavak İlçe Teşkilatının organize ettiği iftar yemeği Yaşar Doğu Mahallesi Melih Gökçek Parkında yüzlerce Kavaklıyı buluşturdu.. 
İftar programına AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,  AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Turan Çakır, İl Başkan Yardımcısı Salih Çelik,  Kavak İlçe Başkanı Üzeyir Başkaya, Havza İlçe Başkanı Mahmut Karahan, İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, Kavak Dernekler Federasyonu (KADEF) Başkanı Opr. Dr. Yılmaz Karagöz,  Atakum Kavaklılar Derneği Başkanı Altan Sökmen, İlçede görev yapan STK'ların başkanları ve temsilcileri, köy ve mahalle muhtarları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, İl ve İlçe Kadın ve gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, İl genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda Kavaklı katıldı. 
İftar öncesinde, Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe vatandaşlara yemek dağıtımı yaptı. Yemek dağıtımının ardından Milletvekili Kılıç, Başkan Köktaş ve Başkan Yılmaz masaları tek tek dolaşarak iftara katılanlarla sohbet etti. 
Yapılan konuşmalarda Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz , "Hepinizin Ramazanı mübarek olsun. Allah'ım ibadetlerinizi kabul etsin, dualarınızı makbul etsin bu akşam birlikte olmaktan, beraber biraya gelip birlikte iftar yapma fırsatını bizlere verdiğiniz için  sizlere ayrıca teşekkür ediyorum. Bizler bu organizasyonları tabiki yapacağız, insanlarımızı bir araya getirmek için onların arasındaki iletişimin ve muhabbetin artması için yapılması gerekenleri yapmak bizim görevimiz. Ama gelmek mecburiyetinde olmadığınız halde gönül ortaya koyarak bu ricamızı ve davetimizi kabul ederek buraya geldiğiniz için beni ayrıca çok memnun ettiniz. Tekrar geceniz mübarek olsun, hoşgeldiniz, sefa getirdiniz." dedi. 
AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç'ta, "Çok değerli Kavaklı hemşerilerim Allah'ım tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Bu birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Çünkü burda hep beraber sofrada oturup beraberce paylaştığımız bu lokmalar bizim birliğimizin ve beraberliğimizin nişanesidir. Biliyorsunuz Türkiye Büyük Millet Meclisi yaz çalışmaları için ara vermiş durumda. Çok yoğun bir tempodan çıktık. Tatile girdiği için genel kurul çalışmaları artık sizlerle beraberiz beraber olacağız. Sizlerle beraber oturup sohbet edip dertleşeceğiz. AK Parti ve Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde her zaman sizlere hizmet etmek için gece gündüz çalışacaktır. Sizler bizlere emaneti teslim ettiniz. Milli İradeyi temsil edin dediniz. Biz yüreğimizin ve nefesimizin son damlasına kadar sizden aldığımız bu emaneti Allah'ın izni ile yere düşürmeyeceğiz. Bundan emin olun. Önümüze hangi engel getirirlerse getirsinler sizden aldığımız güçle, sizle beraber geleceğimiz için bunları aşacağız. " diye konuştu. 
İftara katılanlar daha sonra Melih Gökçek Parkında bir araya gelerek çay sohbeti yaptılar.
Kavak'ta İftar Çoşkusu
Kavak'ta İftar Çoşkusu
Kavak'ta İftar Çoşkusu
Kavak'ta İftar Çoşkusu
Kavak'ta İftar Çoşkusu
Kavak'ta İftar Çoşkusu
Kavak'ta İftar Çoşkusu
Kavak'ta İftar Çoşkusu

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım