Bakan Şahin, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

8 Temmuz 2013 Pazartesi | Haberler | |

Bir günlük çalışma ziyareti için Samsun’a gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma ŞAHİN, Samsun Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Yusuf Ziya Yılmaz ile görüştü.

Bakan Şahin, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Çeşitli temaslarda bulunmak ve bazı açılışlara katılmak için Samsun’a gelen Bakan Şahin’i Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ ve belediye çalışanları karşıladı. Ziyaret sırasında Başkan Yusuf Ziya Yılmaz’dan çalışmaları hakkında bilgi alarak notlar tutan Bakan Şahin, Samsun’daki idareciler ve kurumlar arasında güçlü bir işbirliği olduğunu dile getirerek, “Belediyecilik artık sadece yolla, suyla, altyapıyla uğraşan bir yapıdan çıkıp kaynak üreten bir anlayışa büründü. Yerel yönetimler, insanımıza en yakın olan ve bu nedenle iyinin de kötünün de ilk hissedildiği, insanımızın yaşam kalitesine ve yaşanabilirlik alanlarına en çabuk nüfus edip etkileyebilen yapılardır. Samsun, bu açıdan şanslı bir şehir.  Belediye başkanımız, tecrübesi ve yaptıkları ile tüm Türkiye’de farkındalık yaratan bir idareci. Başta Samsun Valimiz ve tüm idarecilerin ve kurumların uyumlu işbirliği, Samsun’u daha da iyi noktalara taşıyacaktır” şeklinde konuştu.

Konuşmaların sonunda ziyaret defterini de imzalayan Bakan Şahin’e, Başkan Yılmaz tarafından Samsunlu kadınların tezhip sanatı ile yaptıkları bir tablo takdim edildi.

Bakan Şahin, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti
Bakan Şahin, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım