Büyükşehir Belediyesi’nden ‘dragon Bot Yarışı Ve Şenlikleri’

27 Haziran 2013 Perşembe | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Dragon Bot Yarışı ve Şenlikleri’ 30 Haziran Pazar günü Samsunlularla buluşacak.

Büyükşehir Belediyesi’nden ‘dragon Bot Yarışı Ve Şenlikleri’

Şenlikler ve yarışmalar kapsamında su kayağı gösterileri ve çeşitli sahne gösterileri de yapılarak unutulmaz bir gün yaşanacak.

Bu organizasyon ile hem güzel bir spor dalı olan “Dragon Bot Yarışları”nın tanıtılması hem de Samsun’da su sporlarına olan ilginin artırılması amaçlanmaktadır. Yarış ve şenliklerin yapılacağı gün Samsun Büyükşehir Belediyesi Sukay Takımı sporcuları da izleyenlere harika bir gösteri sunacak.


Büyükşehir Belediyemizden daha önceki yapılan çağrı ile Samsun’da bu işe merak saran ve su sporlarını seven kamu kurumları, özel şirketler, eğitim kurumları, sosyal gruplar, sivil toplum kuruluşları, yerel yönetimler ya da halkımızın kendi aralarındaki birliktelikleriyle takımlar oluşturuldu. Her biri 10 kişiden oluşan takımlardan yarışmada birinci olan takımın her sporcusu birer bisikletle ödüllendirilecek. Ancak birinci olan takımın ödül alabilmesi için takım içerisinde mutlaka en az bir bayan sporcunun bulunması şartı var.


29 Haziran Cumartesi günü ön elemeleri yapılacak olan yarışların 30 Haziran Pazar günü saat 10.00’da şenlikler ve 14.00’te finaller ile devam edecek olup, tüm Samsunluları Kurtuluş Yolu Liman içinde buluşmaya davet ediyoruz.

Büyükşehir Belediyesi’nden ‘dragon Bot Yarışı Ve Şenlikleri’

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım