Başkan Yusuf Ziya Yılmaz’a Ziyaretler

20 Haziran 2013 Perşembe | Haberler | |

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) ile Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) yeni yönetimleri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etti.

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz’a Ziyaretler

Büyükşehir Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete son yapılan seçimlerde başarılı olan ÇTSO yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri, ÇTSO Meclis Başkanı ve Meclis üyeleri ile, seçimlerde güven tazeleyerek yeniden ÇTB Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Kazım Yılmaz, Yönetim Kurulu üyeleri, ÇTB Meclis Başkan ve üyeleri katıldılar.
Ahmet Yılmaz ve Kazım Yılmaz yeni yönetimlerini Başkan Yılmaz’a tanıtarak Çarşamba’nın gelişimi ve büyümesi yönünde atılacak olan her adımın yanında olma ve ilçeleri için yeni projeler üreterek katkı verme kararlılığında oldukları mesajını ilettiler.
Başkan Yılmaz da son yapılan seçimlerdeki başarıları için her iki başkanı ve yeni yönetimlerini tebrik ederek, “İki kurumumuz da Çarşamba ilçemiz için çok önemli. Bundan önceki yönetimlerinde Çarşambamız için güzel hizmetleri ve katkıları oldu. Öncelikle ben eski yönetimde yer alan arkadaşlarımıza da hizmetleri için teşekkür etmek istiyorum. Yeni gelen arkadaşlarımızın da bu hizmet yarışında devraldıkları bayrağı daha ileriye taşıyacaklarına ve el birliği ile Çarşamba için yapılacak olan çalışmalarda her türlü desteği vereceklerine gönülden inanıyorum” dedi.

BORSAYA KUTLAMA ZİYARETİ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, son yapılan seçimlerde güven tazeleyerek yeniden Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Sinan Çakır ve yeni yönetimini ziyaret ederek kutladı. Ticaret Borsasının Kıranköy’deki binasında gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Yılmaz, Borsa Başkanı Çakır ve yeni yönetimini başarılarından dolayı kutlayarak, “Borsamız Samsun için önemli bir kurum. Büyükşehir Belediyesi olarak Ticaret Borsası ile önemli projelere imza attık. Yeni dönemde de el birliği ile önemli hizmetlere imza atacağımıza yürekten inanıyorum” diye konuştu.
Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır da ziyareti sebebiyle Başkan Yılmaz’a teşekkür ederek, “Samsun’un gelişmesi, kalkınması ve daha çağdaş bir kent olması yönünde atılan her adıma destek olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz’a Ziyaretler
Başkan Yusuf Ziya Yılmaz’a Ziyaretler

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım