Gazeteci Büyüklerini Aratmadılar

13 Haziran 2013 Perşembe | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile röportaj yapan Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu 4-C sınıfı öğrencileri, sordukları sorularla gazetecileri aratmadı.

Gazeteci Büyüklerini Aratmadılar

Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu 4-C sınıfında okuyan 10 öğrenci sosyal bilimler dersinden en iyi notları alınca öğretmenleri onlara unutulmaz bir hediye verdi. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’dan randevu alan okul yönetimi başarılı öğrencileri Başkan ile röportaj yapmaya götürdü.
Başkanlık makamında Yılmaz’ın konuğu olan öğrenciler hazırladıkları sorularla da Başkan Yılmaz’ı hem şaşırttılar hem de memnun ettiler. 10 öğrencinin kendileri tarafından hazırladığı ve yönelttiği soruları büyük bir samimiyetle cevaplayan Yılmaz, sorulan soruları çok beğendiğini belirterek, “Bir kent yöneticisine sorulması gereken her şeyi düşünmüşsünüz. Belki ileride ünlü birer gazeteci olursunuz. Sizin gibi pırıl pırıl çocuklarımızı gördükçe bu ülkenin geleceği için duyduğum umut ve güven duyguları bir kat daha artıyor. Siz bizim aydınlık geleceğimiz ve gururumuzsunuz. Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum çocuklar” diye konuştu.

Gazeteci Büyüklerini Aratmadılar
Gazeteci Büyüklerini Aratmadılar
Gazeteci Büyüklerini Aratmadılar

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım