Tanrıverdi Ailesi, Büyükşehir Belediyesi’ni Ziyaret Etti

4 Haziran 2013 Salı | Haberler | |

Tanrıverdi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Recep TANRIVERDİ, Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim TANRIVERDİ, Merve TANRIVERDİ KILBEY ve Berk TANRIVERDİ, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ’ın konuğu oldular.

Tanrıverdi Ailesi, Büyükşehir Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Devam Eden otel inşaatını incelemek için Samsun’a gelen Samsunlu Tanrıverdi ailesi, yanlarında yakın zamanda Başbakan Erdoğan tarafından açılan ve kendilerinin de ortak olduğu Shangri-La Hotel zincirlerinin Yönetim Kurulu Başkanı Mr. Beau Kuok’u da getirdiler.

Tanrıverdi Grup tarafından Fener Plajı’nın yanında yaptırılan, bittiğinde Karadeniz’in en büyük 5 yıldızlı otellerinden olacak ve Sheraton Otellerince işletilecek olan otel inşaatında incelemeler yapan Tanrıverdi ailesine,  Başkan Yusuf Ziya YILMAZ tarafından kısa bir şehir turu ve tanıtımı yapıldı.

Şehir turunun ardından Büyükşehir Belediyesi’nde ağırlanan konuklar,  Başkan Yusuf Ziya YILMAZ tarafından Samsun’da devam eden projeler ile ilgili kısa bilgiler aldı. Daha sonra günün anısına Başkan Yusuf Ziya YILMAZ tarafından konuklara çeşitli hediyeler verildi.

Tanrıverdi Ailesi, Büyükşehir Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım