Başkan Yılmaz, 19 Mayıslıları Ağırladı

23 Mayıs 2013 Perşembe | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, 19 Mayıs ilçesinden gelen konuklarını Samsunum-1 Gemisi’nde ağırladı.

Başkan Yılmaz, 19 Mayıslıları Ağırladı

AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı İbrahim Eren, İl Genel Meclis Üyeleri Bayram KONUŞ ve Hüseyin ÇİÇEK, AK Parti İlçe Kadın Kolları üyeleri, muhtar dernekleri ile köy ve mahalle muhtarları ve aynı zamanda Kösedik Köyü İlkokulu öğrenci ve öğretmenleri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ’ın konuğu oldular.
Gezi sırasında misafirlerine yönelik kısa bir konuşma yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, yeni çıkan yerel yönetimlerle ilgili yasaya değinerek şunları söyledi: “Hiçbirinizin endişesi olmasın. Hiç endişe etmeyin. Bu yeni yasa ile her türlü hizmet daha kaliteli ve hızlı bir şekilde sizlerle buluşacak. Sayın Başbakanımız, bu işi en iyi bilen idarecilerin başında geliyor. Biz tecrübeli yöneticilerine de güvenerek en iyi hizmetin bu yolla götürüleceğini bildiği için bu yasayı hazırlattı. Bize de ,size güvenerek bu yasayı çıkartıyorum, dedi. Bizlerde yılların verdiği tecrübe ve bu yasanın getirdiği avantajları da kullanarak en iyisini yapacağız.”
AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı İbrahim EREN de Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ’a kendilerini konuk ettiği için teşekkür ederek, “Sayın Başkanımız,  deneyimi ve başarıları ile çok güzel hizmetler verdi. Ben de yeni yasanın hizmetlerin kalitesini artıracağına ve çok daha iyi bir hizmet anlayışı getireceğine yürekten inanıyorum. Şimdiden bu yasanın hepimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.
Geziye Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ’ın yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Turan ÇAKIR, Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Daire Başkanı Mustafa YURT ve Destek Hizmetleri Daire Başkanı Cengiz ATALAY da katıldı.

Daha sonra Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, konuklarını tek tek gezerek onlarla fotoğraf çektirdi ve sohbet etti.

Başkan Yılmaz, 19 Mayıslıları Ağırladı
Başkan Yılmaz, 19 Mayıslıları Ağırladı
Başkan Yılmaz, 19 Mayıslıları Ağırladı
Başkan Yılmaz, 19 Mayıslıları Ağırladı

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım