Tso’dan Başkan Yılmaz'a Ziyaret

22 Mayıs 2013 Çarşamba | Haberler | |

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Meclis Başkanı Muharrem DURMUŞOĞLU ve Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki MURZİOĞLU, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ’ı makamında ziyaret etti.

Tso’dan Başkan Yılmaz'a Ziyaret

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, “Allah hayırlı uğurlu etsin. İnşallah bundan sonra da hep birlikte Samsun’a hizmet için çalışmaya devam edeceğiz. Dünya değişiyor, ülkemiz gelişiyor. Samsun da değişim ve gelişimden geri kalmamalı. Üretmek zorundayız ve kendimizi geliştirmek zorundayız. Şehrimizde güzel bir birliktelik var. Hep birlikte el ele vererek güzel işler yapacağımıza inanıyorum” dedi.
Samsun TSO Başkanı Salih Zeki MURZİOĞLU, Başkan Yusuf Ziya YILMAZ’ın duygu ve düşüncelerine katıldığını ifade ederek, “Hepimizin ortak paydası Samsun. Burada kentimizi geliştirmek için herkese görev düşüyor. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da şehrimizi daha iyi noktalara getirmek için elimizden geleni yapacağımızdan hiç bir şüpheniz olmasın. Kentimiz adına bize düşen sorumluluk neyse yapmaya hazırız” şeklinde konuştu.


Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım