Novorossısk’ten Gelen Öğrenciler, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

16 Mayıs 2013 Perşembe | Haberler | |

Samsun'un kardeş şehri Novorossisk’ten Samsun’a gelen öğrenciler, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ’ı ziyaret etti.

Novorossısk’ten Gelen Öğrenciler, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Samsun Karadeniz Rotary Kulüp Başkanı Mehmet Koçak’ın eşlik ettiği öğrencileri Başkan Yusuf Ziya YILMAZ karşıladı. Dernek Başkanı Koçak, Novorossisk Rotary Kulübü’nün de kendilerinin kardeş kulübü olduğunu ve bu şekilde karşılıklı organizasyonlar yaptıklarını belirterek, “Bu gelen genç arkadaşlarımız, aynı zamanda bir futbol takımı ve burada bir turnuvaya katılacaklar. Samsunspor alt yapısı ile de bir kardeşlik maçı yapmalarını istiyoruz” diye konuştu.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, Novorossisk’in Samsun’un kardeş şehri olduğunu ve kendisinin de zaman zaman bu kenti ziyaret ettiğini hatırlatarak, “Belediye başkanı başta olmak üzere çok iyi dostlarım var orada. Sizleri de böyle pırıl pırıl gençler olarak Samsun’da görmekten çok mutluyum. Samsun’u gezin ve tanıyın. Arkadaşlıklar edinin. Hepinize sevgiyle hoş geldiniz, diyorum” diye konuştu.

Novorossısk’ten Gelen Öğrenciler, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım