Pelitköy’den Başkan Yılmaz’a Teşekkür Ziyareti

15 Mayıs 2013 Çarşamba | Haberler | |

Pelitköy Toplu Konut Yapı Yönetim Kurulu üyeleri yollarının asfaltlanması ve konulan yeni ring aracı nedeniyle Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Pelitköy’den Başkan Yılmaz’a Teşekkür ZiyaretiYönetim kurulu başkanı Musa Topal ve yönetim kurulu üyeleri Emmar Tabu ile Mustafa Yüksel yollarının asfaltlanması ve yeni ring otobüsünün devreye girmesi ile konforlarının arttığını ve ulaşım problemlerinin çözüldüğünü belirterek Başkan Yılmaz’a teşekkür ettiler.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da Pelitköy’ün önemli ve güzel bir yerleşim alanı olduğunu söyleyerek, “Biz buraya ring aracının daha önce konulmasını arzu ederdik. Ancak bu ring seferlerini minibüs esnafının birleşip otobüsleşerek yapmasını istedik. Bunu her defasında söyledik. Bu şu ana kadar olmayınca kendi araçlarımızı koyduk. Ama yine istiyoruz ki bu otobüsleri de devretmeye hazırız, bu işi onlar yapsın. Yeni yol ve ring araçlarının tüm Pelitköy sakinlerine hayırlı olmasını diliyorum. İyi günlerde kullanırsınız inşallah” diye konuştu.

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım