Tursab Başkanı Ulusoy, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

16 Nisan 2013 Salı | Haberler | |

Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde (OMÜ) düzenlenen bir konferansa katılmak için Samsun’a gelen Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TURSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Tursab Başkanı Ulusoy, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

OMÜ Bafra Şevket Aşçı Turizm Fakültesi’nin katkılarıyla, Ekolojik Yaşam Topluluğu tarafından düzenlenen “Karadeniz Bölgesinde Turizm ve Geleceği” konulu konferansa konuşmacı olarak gelen Ulusoy ve beraberindekiler Başkan Yılmaz’la bir araya geldiler.
Karadeniz turizmi ve Karadeniz çevresindeki ülkeler ölçeğinde denizdeki kirlenme konusunda Başkan Yılmaz’la sohbet eden Ulusoy, artık turizm alanında yayla ve dağ turizminin daha büyük önem kazandığını ve Karadeniz’in giderek büyüyen bir potansiyele sahip olduğunu dile getirdi.
Başkan Yılmaz da şu anda Karadeniz’in en büyüğü ve Türkiye’deki en büyük tesislerden olan atık su arıtma tesisi inşaatının devam ettiğini ve bitmek üzere olan bu tesisin Karadeniz’in Türkiye kıyılarındaki temizliğine büyük katkı vereceğini belirtti.
Konuşmaların ardından ziyaretin anısına TURSAB Başkanı Ulusoy Yılmaz’a bir fincan takımı, Başkan Yılmaz da Ulusoy’a Atatürk’ün Samsun’a ayak bastığı anı canlandıran Tütün İskelesi’ne ait bir tablo hediye etti.

Tursab Başkanı Ulusoy, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti
Tursab Başkanı Ulusoy, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım