Yaşlılar Korosu’ndan Gençlere Konser

20 Mart 2013 Çarşamba | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediyesi ‘18-24 Mart Yaşlılar Haftası’ nedeniyle huzurevi sakinlerinden oluşan koro gençlere konser verdi.

Yaşlılar Korosu’ndan Gençlere Konser

Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen konsere Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Yıldırım, Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Şube Müdürü Ahmet Ayan ve öğrenciler katıldı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Huzurevi ve Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü'nde bulunan ve aralarında Şişko Nuri lakaplı Sıtkı Sezgin’in de yer aldığı yaşlılar korosu gençlere unutulmaz bir gün yaşattı.
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ‘Yaşlılar Haftası’ etkinlikleri kapsamında konser veren huzurevi sakinleri, sanatsever gençlere müzik ziyafeti sundu. Mahmut Çelik şefliğinde sahneye çıkan Huzurevi Türk Halk Müziği Korosu, konserde en güzel türküleri seslendirerek gençleri coşturdu.
Gençler, yaşlıların konserini çok beğendiklerini belirterek, “Yaşlılar Haftası nedeniyle gayet güzel bir konser verdiler. Yaşlılarımızın böyle bir şey yapması çok önemli. Keşke biz gençlerde elimizde geldiği kadarıyla yardım edebilsek. Bu tür konserlerin yaşlıları hayata daha iyi bağlamalarını sağlıyor” diye konuştular.

Yaşlılar Korosu’ndan Gençlere Konser
Yaşlılar Korosu’ndan Gençlere Konser
Yaşlılar Korosu’ndan Gençlere Konser

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım