Atakum Deniz Kulübü’nden Başkan Yılmaz’a Ziyaret

6 Mart 2013 Çarşamba | Haberler | |

Atakum Deniz Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hürrem Bağ ve Yönetim Kurulu üyeleri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ’ı makamında ziyaret etti.

Atakum Deniz Kulübü’nden Başkan Yılmaz’a Ziyaret
Atakum Deniz Kulübü (ADK) Yönetim Kurulu Başkanı Hürrem BAĞ, Başkan Yardımcısı Hasan Ufuk PINAR, Genel Sekreter Alp BEKCİ, Yönetim Kurulu Üyesi Salih Bülent KÖSEOĞLU, Kurucu Üyeler Hasan DEMİRCİOĞLU, Ali Beşir TAŞAN ve Vehbi Aydın ÖKMEN, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ’a makamında ziyarette bulundu.

Ziyaret sırasında kulübün kuruluş amacı ve çalışmalarını anlatan Hürrem BAĞ, “Katılımcılık ve demokrasinin erdemine inanmış sağduyulu insanlar olarak geçmişe ve geleceğe ait kalıcı değerlerimizi korumak amacıyla Atakum Deniz Kulübü Derneği’ni kurduk. Amacımız sahilimizin, denizimizin korunmasını sağlamak, deniz kültürünü geliştirmek, denizciliğe, su sporlarının özendirilmesine, yaygınlaşmasına katkıda bulunmaktır” dedi.
Başkan Yusuf Ziya YILMAZ, tüm varlıkların temeli ve yaşam kaynağı olan doğal çevrenin, denizin ve sahilin korunmasının önemine değinerek, Samsun’da deniz kültürünün yerleşmesi ve deniz sporlarının özendirilmesi için yapılacak tüm çalışmalarda Büyükşehir Belediyesi olarak her türlü desteği vermekten memnun olacaklarını belirtti.

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım