Yaşlılar, 2013’ü Erken Kutladılar

31 Aralık 2012 Pazartesi | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevi sakinleri, yeni yıl kutlama programında gönüllerince eğlendi.

Yaşlılar, 2013’ü Erken Kutladılar

Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevi'nde, Samsun Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Yaşlılara Bakım Merkezi'ne kayıtlı yaşlılara yönelik yeni yıl kutlaması yapıldı. 2013'ü erken kutlayan yaşlılar, çalınan canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlenerek stres attılar. Eğlence için hazırlanan yaş pastayı hep birlikte kesen yaşlılar, 2013'ten sağlık ve huzur istediklerini söylediler.

Pasta kesimi sonrası kısa bir konuşma yapan Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkan Vekili Ahmet Ayan, yeni yılın hayırlara vesile olmasını dilediklerini söyledi. Türk sinemasında 'Şişko Nuri' olarak tanınan ve yaklaşık 300 sinema filminde rol alan Sıtkı Sezgin ise yeni yılda savaş olmamasını diledi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı’nda görevli ses ve saz sanatçılarının sahne aldığı yılbaşı kutlamasında yaşlılar unutamayacakları dakikalar yaşadılar.

Kutlamada, Çarşamba-Ataköy İlkokulu öğretmenleri ve öğrencileri aldıkları hediyeleri huzurevi sakinlerine vererek yeni yıllarını kutladılar.

Yaşlılar, 2013’ü Erken Kutladılar
Yaşlılar, 2013’ü Erken Kutladılar
Yaşlılar, 2013’ü Erken Kutladılar

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım