Başkan Yılmaz, Canik’te Mahalleleri Gezdi

3 Aralık 2012 Pazartesi | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, Canik ilçesinde merkez mahalle muhtarları ile mahalleleri gezerek incelemelerde bulundu.

Başkan Yılmaz, Canik’te Mahalleleri Gezdi

Karşıyaka Mahallesi Muhtarlık binasında Canik Merkez mahalle muhtarları ile buluşan ve bir süre sohbet eden Başkan Yusuf Ziya YILMAZ, daha sonra muhtarlarla birlikte bir minibüse binerek mahalleleri tek tek gezdi. Mahalle muhtarları kendi mahalleleri ile ilgili sorun ve taleplerini Başkan Yusuf Ziya YILMAZ’a yerinde göstererek anlatma fırsatı bulurken; Başkan Yusuf Ziya YILMAZ, muhtarların söylediklerini ve sorunlarını dikkatli bir şekilde dinleyerek not aldı ve sorunların çözümüne yönelik kurmaylarına çeşitli talimatlar verdi.

Geziye katılan muhtarlar, Başkan Yusuf Ziya YILMAZ’ın kendileri ile birlikte böyle bir geziyi düzenleyerek, yaşanan sıkıntıları yerinde görmesinin ve çözüm üretmesinin kendilerini son derece memnun ettiğini belirttiler.

Geziye Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ ile birlikte Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Turan ÇAKIR, Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Daire Başkanı Mustafa YURT, Daire Başkanı Dursun Ali ÖMÜR, SASKİ Genel Müdürü Coşkun ÖNCEL, Belediye Evleri Mah. Muhtarı Rıfat ÖKTEN, Gazi Mah. Muhtarı Tuğrul BİRİNCİ, Gaziosmanpaşa Mah. Muhtarı Osman YÜKSEL, Hacı İsmail Mah. Muhtarı Nazif TANYILDIZ, Hasköy Mahallesi Muhtarı İbrahim ÇAKIR, Karşıyaka Mah. Muhtarı Ali ŞENER, Soğuksu Mah. Muhtarı Adem ÇETİR, Toptepe Mah. Muhtarı Mehmet MEMİŞ, Uludağ Mah. Muhtarı Recep Ali KORKMAZ, Yenimahalle Mah. Muhtarı İdris YILDIZ ve Yeşilova Mah. Muhtarı Bilal İNANÇ katıldı.

Başkan Yılmaz, Canik’te Mahalleleri Gezdi
Başkan Yılmaz, Canik’te Mahalleleri Gezdi

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım