Karadeniz’in İncisi Samsun

20 Mayıs 2010 Perşembe | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Samsun Milletvekili Ahmet Yeni Batı Park reklasyon alanı, Amazon adası ve ıhlamur köprüsünü yerinde incelediler.

Karadeniz’in İncisi Samsun

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Samsun Milletvekili Ahmet Yeni Batı Park reklasyon alanı, Amazon adası ve ıhlamur köprüsünü yerinde incelediler. Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ve çalışma arkadaşlarını kutlayarak Batı park’ın düzenlemelerinin Avrupa’ya benzer yerler olduğunu ve görsel olarak ta göze hitap ettiğini söyledi. Samsun Milletvekili Ahmet Yeni “Bizim Karadeniz Bölgesi’nde böyle sahili ve düzenlemeleri olan başka bir kent yok, böyle bir mekânda burada olmak beni son derece mutlu etti, Samsun gerçekten modern bir kent haline geldi ve gelmeye de devam ediyor. Başlangıçta bizler kendi aramızda buraları tenkit ediyorduk ama iş bittikten sonra şimdi tebrik ediyoruz, gerçekten çok muhteşem bir yerler olmuş, tabi’i ki Büyükşehir Belediyesinin ilave düzenlemeleri var, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve ekibini kutluyorum, gerçekten Avrupa’yı aratmayacak yerler haline gelmiş ve halen devam ediyor. Ihlamur köprümüz var diğer taraftan Amazon adamız var diğer taraftan, balık lokantalarımız var bunlar Üç adet oluyor. İnşallah buralar çok güzel yerler olacak, Bafra’ya doğru olan yeni düzenlemelerimizi’de görüyoruz bunlar çok muhteşem olmuş ve önümüzdeki günlerde inşallah buranın açılışını Sayın Başbakanımız Recep Tayyib Erdoğan’a yaptıracağız ve zaten şuanda da açılacak noktaya da gelmiş, Samsun’da yaşayanlar bu güzelliğin farkında değiller, dışarıdan gelip dağa önce Samsunu bilip çok farklar olduğunu görüyorlar, Milletvekili arkadaşlarımız, Bürokratlar, Samsuna gelip gittiğinde Samsun’un çok büyük değişikliklere uğradığını görüyor. Şimdi tabi’i ki Samsun-Ankara çift yolu Karadeniz’e doğru ve Bafra, Alacam, Yakakent yol çalışmalarımız, önümüz günlerde bitecek” Dedi.

SAMSUN KABUĞUNU KIRDI
Samsun Milletvekili Ahmet Yeni Samsun’un kabuğunu kırdığını ve ileriye doğru gittiğini söyledi Yeni “Artık küçük İstanbul diyoruz Samsuna, biz Karadeniz’e olan şehirlerarasında mukayese ettiğimizde Karadeniz’in incisi olduğunu söyleye biliriz” Dedi. Konuşmaların ardından Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Samsun Milletvekili Ahmet Yeni Batı Park reklasyon alanı, Amazon adası ve ıhlamur köprüsünü yerinde inçelediler.

Karadeniz’in İncisi Samsun
Karadeniz’in İncisi Samsun

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım