Toplu Sözleşme ' Bayramı!

28 Kasım 2018 Çarşamba | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediyesinde tarihi gün. Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde çalışan 2 bini aşkın işçi için bugün 'toplu sözleşme imza töreni' düzenlenecek. Başkan Zihni Şahin, "İlk toplu sözleşmeyi gerçekleştirecek olmanın heyecanı ve gururunu yaşıyoruz" dedi

Toplu Sözleşme ' Bayramı!

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde bugün ilk kez 'toplu sözleşme' heyecanı yaşanacak. Bugün 2 bini aşkın Büyükşehir Belediyesi çalışanı için toplu sözleşme imza töreni düzenleniyor. Belediye Başkanı Zihni Şahin, "İşçi kardeşlerimin ilk toplu sözleşmesini imzalamayı bize nasip eden rabbime sonsuz şükürler olsun. Heyecanlıyız, gururluyuz" dedi.

 

2 BİN 100 İŞÇİ İÇİN BAYRAM HAVASI

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde çalışan 2 bin 100 işçi için bugün saat 16.00'da, Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Salonu'nda Toplu Sözleşmesi İmza Töreni düzenlenecek. Toplu sözleşme, belediye çalışanları için adeta bayram havası yaşatırken Başkan Zihni Şahin, konuyla ilgili bir mesaj yayımladı.

 

GÖNÜLLERİ FETHEDEN HİZMET BELEDİYECİLİĞİ

Tüm Samsunluları, belediye personelini ve mesai arkadaşlarını toplu sözleşme törenine davet eden Başkan Zihni Şahin, mesajında, "İşçi kardeşlerimin ilk toplu sözleşmesini imzalamayı nasip eden yüce Rabbime sonsuz şükürler ediyor, hayırlı olmasını diliyorum. Görevimizi gönülden gönül ve hizmet  belediyeciliği anlayışımızla yapmaya devam ediyoruz" ifadelerine yer verdi.

 

HELALİNDEN KAZANAN KARŞILIĞINI ALIR

Çalışanın, emek verenin yanında olmayı daima ilke edindiklerini de ifade eden Başkan Zihni Şahin, "Çalışanın, hak edenin emeğinin karşılığını vermeyi emreden bir dinin mensuplarıyız. Halkımıza hizmet yolunda gece gündüz demeden çalışan her bir personelimiz, helal kazancı da hak etmiş demektir. Helalinden kazanan işçimize, çalışanımıza karşılığını vermek de bizim boynumuzun borcudur. Çalışanlarımız sorumluluklarını ne kadar yerine getirirse bundan böyle de karşılığını alacaktır" dedi.
Toplu Sözleşme ' Bayramı!

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım