Başkan Zihni Şahin'in Vefası

26 Kasım 2018 Pazartesi | Haberler | |

"Haklarını ödeyemeyiz!"

Başkan Zihni Şahin'in VefasıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, ortaokul öğretmeni Şeref Acarel'i ziyaret etti
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Mithatpaşa Lisesi ortaokul kısmında öğretmeni olan Şeref Acarel'i ziyaret etti. Öğretmenin elini öpen Zihni Şahin, "Öğretmenlerimiz, en değerlilerimizdendir. Onların hakkını ne yapsak ödeyemeyiz" dedi.

HAYATA ONLAR HAZIRLADI

Başkan Zihni Şahin, ortaokul öğretmeni 92 yaşındaki Şeref Acarel'i Atakum İlçesi'ndeki evinde ziyaret ederek Öğretmenler Günü'nü kutladı. Başkan Zihni Şahin, elini öptüğü öğretmeni ve eşi Saadet Acarel ile uzun süre sohbet etti, eski anıları yad etti. Başkan Şahin, "Öğretmenlerimiz, hayatımızdaki en değerli varlıklarımızdandır. Onların sayesinde hayata hazırlandık, bugünlere geldik. Başta ortaokul öğretmenim Şeref Acarel olmak üzere tüm öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Onların hakkını ne yaparsak yapalım ödeyemeyiz" dedi.

ZİHNİ ŞAHİN GURUR VERİYOR

Başkan Zihni Şahin'in ziyareti karşısında duygulanan Şeref Acarel ise, eski öğrencisine övgü yağdırdı. Acarel, "Okul yıllarında da çok çalışkan olan eski öğrencim Zihni Şahin'i yıllardır halka hizmet ederken görmek beni son derece mutlu ediyor ve gururlandırıyor. Zihni Şahin evladım beni mahçup etmedi" ifadelerini kullandı.
Başkan Zihni Şahin'in Vefası
Başkan Zihni Şahin'in Vefası
Başkan Zihni Şahin'in Vefası

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım