Başkan Yılmaz, Atakum'daki Kavaklıların Gecesine Katıldı

5 Ekim 2012 Cuma | Haberler | |

Atakum Kavaklılılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin gelenekselleşen birlik yemeği Atakum Eğitim ve Eğlence Merkezi’nde gerçekleşti.

Başkan Yılmaz, Atakum'daki Kavaklıların Gecesine Katıldı

Dernek Başkanı Altan Sökmen, "Atakum’da 12 bin Kavaklı hemşerimiz yaşamaktadır. Bizim amacımız mikro milliyetçilik yapmadan bunları bir çatı altında toplamak ve yardımlaşmaktır. Şu an emekleme dönemindeyiz, yakında yürümeye ve koşmaya başlayacağız. KADEF’in haricinde SADEF’e de üye olarak, adımızı daha geniş kitlelere duyurma amacındayız." dedi.

Yemeğe gelirken içtenlikle, hasretle, sevgiyle buluşmayı bir arada olmayı istediğini dile getiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da "Bana Atakumlu Kavaklıların yemeği var dediklerinde sevindim, çünkü bir süredir sizinle sohbet etmek, dertleşmek istiyordum. Allah muhabbetinizi daim etsin. İlimizde çok önemli gelişmeler yaşanmaktadır ve yaşanacaktır. Atakum, şehrimizin prestijini, değerini yükseltmiştir." şeklinde konuştu.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a plaketini Atakum Kavaklılar Derneği Dernek Başkanı Av.Altan Sökmen, İlkadım Belediye Başkanı Necaattin Demirtaş'a eski güreşçilerden Aziz Güven, Atakum Belediye Başkanı Metin Burma'ya İlkadım Belediyesi kurucu Başkanı Ahmet Okuyucu, Kavak Belediye Başkanı Şerif Ün'nün plaketini Dernek Başkan Yardımcısı Metin Saygıner, Kavak Dernekler Federasyonu (KADEF) adına Başkan Yardımcısı Cavit Yıldırıma MHP Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç takdim etti.

Gecenin finalinde ise gelir sağlamak amacı ile açık artırmaya çıkarılan Kavak ile özleşen dünyaca ünlü güreşçi Yaşar Doğu’nun yağlı tablosunu 2 katı fiyatına Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz satın aldı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya YILMAZ, "Artırmaya gerek yok, ne değer biçtiyseniz iki misline ben alıyorum." dedi.

Başkan Yılmaz, Atakum'daki Kavaklıların Gecesine Katıldı
Başkan Yılmaz, Atakum'daki Kavaklıların Gecesine Katıldı

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım