Başkan Zihni Şahin: Sözde Yaptırımlar Yeni Bir Haçlı Saldırısıdır

3 Ağustos 2018 Cuma | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Amerika yönetiminin iki bakanımız hakkında aldığı sözde yaptırım kararına karşı sert açıklamalarda bulundu.

Başkan Zihni Şahin: Sözde Yaptırımlar Yeni Bir Haçlı SaldırısıdırBaşkan Zihni Şahin şunları söyledi: “ İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ve Adalet Bakanımız Sayın Abdülhamit Gül için sözde yaptırım kararı alan haçlı zihniyetinin aktörü Donalt Trump ve Amerikan yönetimini şiddetle kınıyorum. Onlar önce kendi kanlı geçmişlerine baksınlar. Amerika denince akıllara gözyaşı, savaş, işkence ve sömürü gelmektedir. Amerikan halkının bir an önce yönetimlerine karşı insandan yana, barıştan ve adaletten yana tavırlarını koymaları ve demokratik tepkilerini göstermeleri gerekmektedir. “ dedi
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin açıklamalarını şöyle tamamladı: “ Ülkemize ve milletimize sevdalı Cumhurbaşkanımız ve Genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, hükümet yetkililerimiz ve bakanlarımız sözde yaptırım gibi oyunlara karşı en güzel ve anlamlı cevapları vermiştir. Türkiye’yi bu tür senaryolar, dolar ve terör saldırıları ile yıkamazlar. Bakanlarımızın yanındayız. Biz biriz ve beraberiz. Türkiye yoluna devam edecektir. Dedi.

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım