Samgiad Yeni Yönetimi, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

30 Temmuz 2012 Pazartesi | Haberler | |

Samsun Genç İşadamları Derneği’nin (SAMGİAD) yeni seçilen başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ’ı ziyaret etti.

Samgiad Yeni Yönetimi, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

SAMGİAD 3. Olağan Genel Kurulu’nda seçilen Başkan Levent ÖZDEN ve 13 kişilik Yönetim Kurulu üyeleri, yaptıkları ziyarette Başkan Yusuf Ziya YILMAZ’a kendilerini tanıtarak gelecek dönem yapmayı planladıkları projeleri anlattı.

 SAMGİAD Başkanı Özden, kendilerini kabul ettiği için Başkan Yusuf Ziya YILMAZ’a teşekkür ederek, “Öncelikle yaşanılan üzücü sel felaketinden dolayı geçmiş olsun demek istiyoruz. Felaket sonrası sizin göstermiş olduğunuz çabaları ve fedakârlığı çok yakından izledik ve sizi görünce bizler daha fazla ne yapabiliriz diye düşündük. Bunun için her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz” dedi.

 Yeni dönemlerinde çok daha aktif bir şekilde Samsun için çalışmak istediklerini söyleyen SAMGİAD Başkanı Özden, “Samsun’la ilgili yapılan ya da yapılacak olan her projede yönetim olarak size destek vermek, yanınızda olmak istiyoruz. Bu nedenle sizinle daha sık bir araya gelerek tecrübelerinizden de faydalanmak istiyoruz” diye konuştu.

 Başkan Yusuf Ziya YILMAZ, SAMGİAD’ın yeni üyelerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Birbiriyle uyumlu, aynı frekanstaki böyle bir oluşum bizleri çok memnun ediyor. Bu birliktelik bizim ve kentimizin geleceği için umut verici ve çok şeyler katacağını düşünüyorum. Sizler bu şehrin geleceğisiniz aslında. Gelecek öngörülerinizi ve hedeflerinizi paylaşmak adına ben de sık sık sizlerle bir araya gelmeye gayret edeceğim. Bu nedenle siz genç girişimcileri önemsiyor ve önünüzü açmak adına ya da tecrübelerimi paylaşmak adına sizlere her türlü desteği vereceğimi bilmenizi istiyorum” şeklinde konuştu.  

Samgiad Yeni Yönetimi, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti
Samgiad Yeni Yönetimi, Başkan Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım