Samsunluların Kahramanı Oldular

18 Temmuz 2012 Çarşamba | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, Atakum sahillerinde yaz sezonunda yaşanan boğulma vakalarında ve Canik ilçesinde meydana gelen sel felaketinde gösterdikleri üstün başarıdan dolayı Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Sualtı Arama Kurtarma Ekibi’ne teşekkür etti

Samsunluların Kahramanı Oldular

Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Hasan İNCE ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ’ı makamında ziyaret eden Sualtı Arama Kurtarma Ekibi, Canik ilçesindeki sel felaketinde yaşananları anlattı. Boğulmak üzereyken son anda kurtardıkları kadının hayata tutunmasının kendilerini çok sevindirdiğini söyleyen dalgıçlar, hayatını kaybedenlere de çok üzüldüklerini belirtti. Dalgıçlar, Samsun’da yaşanan sel felaketinden sonra Salıpazarı ilçesini de vuran felakette mahsur kalan 39 kişiyi sağlıklı olarak güvenli bölgeye taşıdıklarını söyledi.

 Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, arama kurtarma ekibinin fedakârca ve kahramanca görev yaptığını, birçok insanın hayatını kurtararak belediyenin gururu olduklarını söyleyerek, “Ben de Samsun halkı da bu kahramanca hizmetlerinizi hiçbir zaman unutmayacağız. Sizi tebrik ediyor ve çok teşekkür ediyorum” dedi.

Samsunluların Kahramanı Oldular

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım