Samsun'da Anneler Günü Kutlamaları

10 Mayıs 2010 Pazartesi | Haberler | |

Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve protokol üyeleri Anneler Günü nedeniyle huzurevini ziyaret etti.

Samsun'da Anneler Günü KutlamalarıSamsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve protokol üyeleri Anneler Günü nedeniyle huzurevini ziyaret etti.
Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Canip Yetişir, OMÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Doğru, İl Emniyet Müdürü Hulusi Çelik ile diğer protokol üyeleri Anneler Günü nedeniyle Büyükşehir Belediyesi Huzurevi'ni ziyaret etti. Yaşlıların Anneler Gününü kutlayan Vali Güzeloğlu ve Başkan Yılmaz, huzurevi sakinlerine çiçek buketi ve çeşitli hediyeler verdi. İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'ne bağlı Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde bulunan yaşlılarda ziyaret edildi. Vali Güzeloğlu, "Bugün sizlerle Samsun sorumluluğunu taşıyan bütün arkadaşlarım ve eşlerimizle birlikte anneler günün kutlamak, sizleri bir kez daha görmek, sizlerle buluşmak için buradayız. Biz sizleri annelerimiz, babalarımız olarak görüyoruz. Sizlerinde bizi evlatlarınız olarak görmeniz istiyoruz. Biz sizin gözlerinizdeki ışığı, mutluluğu ve burudaki huzuru görerek mutlu oluyoruz" dedi. Bu arada, Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu'na (SHÇEK) bağlı Süleyman Yançatoral Çocuk Yuvası, Yaşar Doğu Kız ve Erkek Yetiştirme Yurtlarında kalan çocuklar Anneler Günü nedeniyle Vali Hasan Basri Güzeloğlu ve eşi Ayşe Güzeloğlu'nu vali konağında ziyaret etti.

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım