Başkan YILMAZ’a Anlamlı Ödül

7 Haziran 2017 Çarşamba | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Anadolu Vakfı tarafından Eğitimin Yıldızları 2017 ödül töreninde ‘Yılın Kurumsal Eğitim Gönüllüsü’ ödülüne layık görüldü.

Başkan YILMAZ’a Anlamlı Ödül

BÜYÜKŞEHİR SAMSUN’A YENİ ÜNİVERSİTE İÇİN YER ARAYIŞINDA

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek Anadolu Vakfı tarafından Yılmaz’a verilen plaketi takdim etti. Eğitimin Yıldızları adlı programa şehir dışındaki programlarından dolayı katılamadığını vurgulayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Çocuklarımızın rahat, modern ve etkili eğitim alması için belediyemiz olarak çeşitli projeleri hayata geçiriyoruz. Eğitimde daha üst seviyelere çıkmamız için gerekli çalışmalar her zaman yapılıyor. Mesela Samsunlu İşadamı Ahmet Özdemirci buraya bir üniversite yaptıracağını söyledi. Bizde yer arayışına girdik. Samsun’da üniversiteler önümüzdeki yıllarda meydana gelecek yoğunluğu karşılayamayacak ve yenilerinin yapılması planlanacak. Bizde Büyükşehir Belediyesi olarak o süreçte üzerimize düşeni fazlasıyla yaparak eğitimin önünü açacak, çocuklarımızı geleceğe hazırlamak için ön ayak olacağız” dedi.

Sohbetin ardından İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a üzerinde, “Eğitimin Yıldızları 2017 – Yılın Kurumsal Eğitim Gönüllüsü Başarılarınızın devamını dileriz” yazılı plaketi takdim etti.

Başkan YILMAZ’a Anlamlı Ödül
Başkan YILMAZ’a Anlamlı Ödül

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım