Uıtp Koordinatörü, Samulaş A.ş'i Ziyaret Etti

22 Haziran 2012 Cuma | Haberler | |

Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği (UITP) Türkiye ve Orta Doğu Bölge koordinatörlüğünü yürüten Kaan Yıldızgöz 21 Haziran 2012 günü Samulaş’ ın misafiri oldu.

Uıtp Koordinatörü, Samulaş A.ş'i  Ziyaret Etti

Ziyareti sırasında Samulaş A.Ş. Personeline mini bir konferans veren Yıldızgöz, UITP’ nin dünya ulaşım ağındaki yerini ve kuruluşun gelişmiş alt yapı ve potansiyelini çalışanlar ile paylaştı.

1885 yılında kurulan, 92 farklı ülkeden toplu taşımacılık işletmecileri, merkezi idareler, yerel yönetimler, endüstri kuruluşları, araştırma merkezleri, akademisyenler ve danışmanlardan oluşan ve dünya genelinde 3400'den fazla kurumun üyesi olduğu Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği (UITP), toplu taşımacılık sektörünün dünyadaki en büyük kuruluşu olma özelliğini taşıyor. Merkezi Brüksel’ de bulunan UITP’ nin;  Dubai, Moskova, İstanbul, Roma, Sao Paulo, Fildişi Sahilleri, Bangalore, Hong Kong ve Canberra’da ofisleri bulunuyor.

Samulaş A.Ş. bu yıl içerisinde UITP’ ye üye oldu. Öte yandan Kaan YILDIZGÖZ Samulaş’ ın ardından Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Kenan ŞARA ve Genel Sekreter Yardımcısı Sefer ARLI’ yı makamlarında ziyaret etti.

2013 yılı içinde uluslararası bir toplu taşıma kongresi tertip edilmesi için Samulaş ve UITP’ nin ortak bir çalışma yürütmesine karar verildi.

Uıtp Koordinatörü, Samulaş A.ş'i  Ziyaret Etti
Uıtp Koordinatörü, Samulaş A.ş'i  Ziyaret Etti
Uıtp Koordinatörü, Samulaş A.ş'i  Ziyaret Etti

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım