Büyükşehir ‘den ‘sizi Bekleyenler Var ’etkinliği

17 Mart 2017 Cuma | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Yaşlılar Haftası sebebiyle bir dizi etkinlik gerçekleştirecek. Kültür ve Sosyal Daire Başkanlığı organizasyonuyla yapılacak ‘Sizi Bekleyenler Var’ etkinliği 6 gün sürecek.

Büyükşehir ‘den ‘sizi Bekleyenler Var ’etkinliği

18 Mart Cumartesi Günü Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla yaşlılar etkinliği Şeyh Sadi Tekkesi ve Kuvai Milliye Müzesi ile Şehit ve Gazi Anı Evi ziyaretiyle başlayacak. Pazartesi günü Büyükşehir Belediyesi Huzurevi’nde Samsun Fotoğraf Sanatçıları Derneği sanatçılarının seçkin fotoğraflarının ve huzurevi sakinlerinin ürettiği el yapımı hobi ürünlerinin sergileneceği Yaşam ve Yaşlılık Temalı fotoğraf sergisi ile ‘Yaşam Boyu Üretim’ hobi ürünleri sergisinin açılışı yapılacak. Aynı gün eğlence programı düzenlenecek.

Salı günü huzurevinde Kuran-ı Kerim, Mevlid ve Dua programıyla devam edecek yaşlılar haftası etkinliği kapsamında Çarşamba günü Kuş Cenneti Doğa Gezisi ve Piknik Programı, Perşembe ve Cuma günü kreş, anaokulu, ilkokul, sivil toplum kuruluşları, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri, 7’den 77’ye Yaşam etkinliği ile yaşlılarla buluşacak.

Büyükşehir ‘den ‘sizi Bekleyenler Var ’etkinliği

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım