Tso Meclis Başkanı Demirci’den Başkan Yusuf Ziya Yılmaz’a Teşekkür

31 Mayıs 2012 Perşembe | Haberler | |

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Meclis Başkanı Sedat DEMİRCİ, Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından özürlüler ile ilgili yapılacak plajın kendisini çok duygulandırdığını belirtti.

Tso Meclis Başkanı Demirci’den Başkan Yusuf Ziya Yılmaz’a Teşekkür

TSO meclis toplantısında yaptığı konuşmada, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ’ın davetlisi olarak Samsun Tanıtım Günleri etkinliğine katıldığını belirten TSO Meclis Başkanı Sedat DEMİRCİ, “İnanın Samsun’da yaşıyoruz ama nelerin olduğunu, nelerin geliştiğini çoğunuz gibi bende bilmiyorum. Başarı Üniversitesi başta olmak üzere, Lovelet, Rönasans’ın yaptığı alış veriş merkezi, Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan otopark. Zaman içinde Yaşar Doğu Spor Salonu yıkıldığında mitingler o bölgede yapılacak, Cumhuriyet Meydanı yeşil alan olacak, alttaki otopark yolun altından diğer otoparka bağlanacak. Eski havaalanında TOKİ’nin yaptığı konutları gezdik. Bir çok yeri gezdik” dedi.

 Özellikle Büyükşehir Belediyesi’nin özürlülerle ilgili yaptığı çalışmanın kendisini çok duygulandırdığını ifade eden Sedat DEMİRCİ, “Belediyeevleri’nin alt kısmında bulunan balıkçı barınağın yanında bir çalışma yapılıyor, Samsun’da ne kadar engelli varsa her gün evlerinden alınacak ve orada özel rehabilitasyon görecekler, tatillerini orada yapacaklar. Bu beni çok duygulandırdı. Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ’a Samsun adına, Samsun’da yaşayan bir fert olarak çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım