Sadef Heyeti, Başkan Yusuf Ziya Yılmaz’ı Ziyaret Etti

30 Mart 2012 Cuma | Haberler | |

Samsun Dernekleri Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Kaya Taşçı ve Yönetim Kurulu üyeleri Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret ederek İstanbul’da yapılacak olan Feshane Şenlikleri 'Samsun Günleri' etkinliklerine davet etti.

Sadef Heyeti, Başkan Yusuf Ziya Yılmaz’ı Ziyaret EttiSADEF Genel Başkanı Kaya Taşçı, Başkan Yılmaz’a Geleneksel 5. Eyüp Feshane Şenlikleri kapsamında 13-14-15 Nisan tarihlerinde yapılacak olan “Samsun Günleri” ile ilgili bilgi vererek Türkiye’nin her yerindeki Samsunluları bu etkinliklere davet ettiklerini söyledi. SADEF çalışmaları ile ilgili de bilgi veren Taşçı Başkan Yılmaz’ı da İstanbul da görmek istediklerini iletti.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da SADEF Heyetini görmekten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “SADEF’in çalışmalarını ben de takip ediyorum ve başarılı buluyorum. İstanbul’daki etkinliğe de Belediye olarak katılmayı arzu ediyorum ve gerekli talimatları hemen vereceğim. Ben de programım elverdiği ölçüde sizlerle birlikte olmaya çalışacağım” dedi.
Sadef Heyeti, Başkan Yusuf Ziya Yılmaz’ı Ziyaret Etti
Sadef Heyeti, Başkan Yusuf Ziya Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım