B.şehir Belediyesi'nde 'insan İlişkileri Ve İletişim' Semineri

2 Mart 2012 Cuma | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı'nca organize edilen Temel İş Sağlığı ve Güvenliği ile İnsan İlişkileri ve İletişim konulu 3 günlük eğitim seminerleri büyük ilgi gördü.

B.şehir Belediyesi'nde 'insan İlişkileri Ve İletişim' Semineri

   Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma ve Sosyal Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) uzmanlarınca verilen 3 günlük seminerlere Büyükşehir Belediyesi'nde görev yapan her kademeden üst düzey yönetici, teknik personel ve çalışanlar katıldı.
İlginin yoğun olduğu ve 3 gün boyunca toplam 16 saat süren seminerlerde katılımcılara iş ve özel hayatlarında yol gösterebilecek birçok bilgi görsel ve uygulamalı öğelerle de desteklenerek anlatıldı.
   "Temel İş Sağlığı ve Güvenliği" başlıklı seminerde; işyerlerinde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının oluşturulabilmesi için gerekli temel bilgiler verilerek, alınması gereken temel güvenlik önlemleri anlatıldı.
   "İnsan İlişkileri ve İletişim" başlıklı seminerde ise; çalışma ortamında dayanışmanın ve takım çalışmasının önemi ve nasıl olması gerektiği, bireyler ve birimler arasındaki etkili ve verimli iletişimin yerleşmesi için neler yapılması gerektiği ayrıntılı olarak anlatıldı. Katılımcılar bu seminerde ayrıca aşağıdaki konu başlıklarını içeren bilgileri öğrenme şansı buldu:
   "İşyerinde insan ilişkileri, insanın yapısı, işyerinde iş ilişkileri, iletişim nedir? iletişim ne değildir?, iletişimin unsurları, iletişim türleri, iletişimi etkileyen unsurlar, iletişimi geliştirme yöntemleri, iletişimi kolaylaştıran etkenler ve iletişim araçları."

B.şehir Belediyesi'nde 'insan İlişkileri Ve İletişim' Semineri

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım