Başkan Yılmaz’dan, Öztürk Ve Cora’ya ‘hayırlı Olsun’ Ziyareti

10 Şubat 2012 Cuma | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, görevlerine yeni atanan Samsun Müftüsü Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Öztürk'ü ile Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Mustafa Cora'yı makamlarında ziyaret etti.

Başkan Yılmaz’dan, Öztürk Ve Cora’ya ‘hayırlı Olsun’ Ziyareti

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, Müftü Öztürk'e 'hayırlı olsun' dileklerinde bulunduktan sonra Büyükşehir Belediyesi'nin faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Bilgilendirmenin ardından sözlerine devam eden Yılmaz, "Samsun Müftülüğü'ne yeni atanan Öztürk'ün hayırlı çalışmalar ile hizmetler vereceğinize inanıyorum. Heyecan olmadan bu işler olmaz. Bu anlamda Hayrettin Bey'in heyecanını görüyor ve bundan mutluluk duyuyorum" dedi.
Samsun Müftüsü Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Öztürk ise ziyaretten son derece memnun ve mutlu olduğunu belirterek, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a teşekkür etti. Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Öztürk, "Büyükşehir Belediyesi, alt kademe belediyeler ve sivil toplum kuruluşları ile istişare halinde olacağız. Yapılacak olan projelerde sivil toplum kuruluşlarının da görüş ve katkılarını dikkate alacağız.
Hiçbir ayrım yapmayacağız. Herkesin görüşü bizim için değerlidir. Görüşler alındıktan sonra talep ve beklentiler için yapılan her şeyi yapmaya çalışacağız" diye konuştu.
Daha sonra Başkan Yılmaz, göreve yeni atanan Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Mustafa Cora'yı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
Samsun'da yeni göreve atanan İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Mustafa Cora'yı makamında ziyaret eden Başkan Yılmaz, Samsun'da eğitimin daha iyi seviyelerde olması için her türlü işbirliği ve desteğe hazır olduklarını kaydetti. Başkan Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi'nin faaliyetleri hakkında Cora'ya bilgiler vererek yeni görevinde başarılar diledi.
Milli Eğitim Müdürü Cora ise şunları söyledi: "Hijyen ve temizlik birinci önceliğimiz. Okullarımızın temiz olmasını önemsiyoruz. Okulların dış ve iç cephe görünümü de çok önemli. Öğrencilerin sağlıksız bir ortamda eğitim görmesi asla kabul edilemez. Bu nedenle sağlıklı şartlarda eğitim için okullarımızın sağlıklı olması gerekiyor. Bu konuda sizlerin de hassasiyetiniz bizleri mutlu ediyor."

Başkan Yılmaz’dan, Öztürk Ve Cora’ya ‘hayırlı Olsun’ Ziyareti
Başkan Yılmaz’dan, Öztürk Ve Cora’ya ‘hayırlı Olsun’ Ziyareti
Başkan Yılmaz’dan, Öztürk Ve Cora’ya ‘hayırlı Olsun’ Ziyareti

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım