Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba'da

28 Aralık 2011 Çarşamba | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Mehmet Köse'ye 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba'da

   AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığı'na yeniden seçilen Mehmet Köse'ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Başkan Yusuf Ziya YILMAZ, partililerle bir araya gelerek başarılar diledi. Ziyarette Başkan Yusuf Ziya YILMAZ'a Başkan Vekili Turan ÇAKIR ve Çınarlık Belediye Başkanı Nihat SOĞUK da eşlik etti.
   Bir süre İlçe Başkanlığı makamında Başkan KÖSE ile görüşen Başkan Yusuf Ziya YILMAZ, "Ülkemiz bu günlerde çok sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Bu süreç içerisinde de yaşanan sorunları Türkiye'nin iç dinamikleriyle Başbakanımız Erdoğan ve ekibi aşmaya çalışıyor. Allah onlara yardımcı olsun. Başta Genel Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'a ve onun bütün ekibine Allah kolaylıklar versin. Bizler de onların taşradaki uzantılarıyız, onların taşradaki eli ayağıyız. Onlara layık olmaya çalışacağız. Onların çizdiği yolda, onların hedeflerinde onları takip etmeye çalışıyoruz" dedi.
   Pazar günü vefat eden Aydın MENDERES'e de Allah'tan rahmet dileyen Yılmaz, "Mekanı cennet olsun. O bir demokrasi şehidimizin hayatta kalan tek varisiydi. Onu da bu vesileyle anmadan geçemiyorum. Çünkü Türkiye'nin bu tek partili döneminden sonraki sürecinde yaşadığı sorunları biz o zamanlar anlayamıyorduk. 1960'lı yıllarda anlayamıyorduk. Bugün yaşadığımız olayları görünce, geçmişe dönüp baktığımızda 'bu olaylar oluyormuş' diyoruz. Bu vesile ile bir kere daha, sevilen büyüklerimizi anmış olmanın heyecanını yaşıyoruz" diye konuştu.
   "Bütün bu çalışmalar ve yaşananlar sonrasında AK Parti ile ülkemiz büyük bir ivme kazandı" diyen Başkan Yusuf Ziya YILMAZ, sözlerine şöyle devam etti: "Bizler  Samsun'da, sizler de Çarşamba'da bu hizmetlere bir şekilde katkı sağlamaktayız. Memleketimiz bir kat daha ilerlesin, diyerek çalışıyoruz. Yaptıklarımızla belki gelecekte, bizler de geçmişte güzel işleri ile anılan devlet büyüklerimiz gibi anılabiliriz. Bunun için de tek vücut halinde hep birlikte çalışarak bu başarıyı kazanmaya çalışıyoruz. Bazılarımız Belediye Başkanı, bazılarımız İlçe Başkanı olarak hizmet veriyoruz. Bu vesile ile sizler de ikinci defa İlçe Başkanı seçildiniz. Hayırlı uğurlu olmasını, başarılarınızın devamını diliyorum."
   Ziyaretlerinden memnun olduğunu dile getiren Çarşamba İlçe Başkanı Mehmet KÖSE daha sonra Başkan Yusuf Ziya YILMAZ ile birlikte ilçe yöneticilerinin de hazır bulunduğu kahvaltı sonrasında belde ziyaretleri için ilçe binasından ayrıldı.

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba'da
Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba'da
Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba'da
Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba'da
Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba'da

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım