Samsun'da Bayramlaşma

10 Kasım 2011 Perşembe | Haberler | |

Samsun'da Kurban Bayramı nedeniyle Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde bayramlaşma merasimi düzenlenerek protokol ve vatandaşlar bir araya geldi.

Samsun'da Bayramlaşma

   Samsun Büyükşehir Belediyesi toplantı salonunda yapılan bayramlaşmaya, Vali Vekili Osman Nuri Çobanoğlu, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Yeni, Çağatay Kılıç, Mustafa Demir ve Tülay Bakır, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, İl Emniyet Müdürü Hulusi Çelik, kaymakamlar, ilçe ve belde belediye başkanları, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, iş adamları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Protokol, bayramlaşmaya gelenlerle tek tek tokalaşıp, bayramlarını kutladı.
   Samsun Vali Vekili Osman Nuri Çobanoğlu, beraberindeki heyet ile İl Jandarma Komutanlığı, Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) Yaşar Doğu Kız ve Erkek Yetiştirme Yurdu, İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Hizmet Binası ve Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığı, Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevi, SHÇEK Süleyman Yançatoral Çocuk Yuvası ve SHÇEK Samsun Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi'ndeki yaşlıları da ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Samsun'da Bayramlaşma
Samsun'da Bayramlaşma
Samsun'da Bayramlaşma
Samsun'da Bayramlaşma

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım