Alarko'dan Büyükşehir'e Plaket

30 Eylül 2011 Cuma | Haberler | |

Alarko Holding Proje Müdürü Süha Açarbiçer, Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne raylı sistemde kullandıkları malzemeden yapılmış bir plaket takdim etti. Plaketi Büyükşehir Belediyesi adına Genel Sekreter Kenan Şara aldı.

Alarko'dan Büyükşehir'e Plaket

   Proje Müdürü Süha Açarbiçer yaptığı konuşmada, "Her projenin bitiminde işverene prensibimiz gereği, kullandığımız malzemeden yapılmış bir plaket verme geleneğimiz var. Büyükşehir Belediyesi'nin raylı sistem projesini yürütürken firmamıza gösterdiği ilgi ve verdiği destekten dolayı projeyi zamanında ve kaliteli bir şekilde teslim ettik. Başta Büyükşehir Belediye Başkanı olmak üzere bütün Büyükşehir çalışanlarına en kalbi şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.
    Plaketi alan Genel Sekreter Kenan Şara ise, "Alarko bu projeyi yürütürken, aynı zamanda şehrimizdeki proje çalışanlarını da eğiterek şehrimizin insanlarına katkı vermiştir. Projenin yapımında gösterdiğiniz üstün performans ile projeyi kaliteli bir şekilde zamanında bitirdiniz. Gayretli çalışmalarından dolayı biz de Büyükşehir Belediyesi adına başta siz olmak üzere bütün Alarko çalışanlarına teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Alarko'dan Büyükşehir'e Plaket

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım