Başkan Yılmaz'dan Öğrencilere Karne Hediyesi

5 Eylül 2011 Pazartesi | Haberler | |

Samsun il genelinde başarılı olup takdir belgesi almış ilköğretim okulu öğrencilerine Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, bilgisayar hediye etti.

Başkan Yılmaz'dan Öğrencilere Karne Hediyesi

İl Milli Eğitim Müdürü Hülya Ertürk Koç, derslerinde başarılı olan ve takdir belgesi alan 53 ilköğretim öğrencisi ile birlikte Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı makamında ziyaret etti. Başkan Yılmaz'a eğitime verdiği destekten dolayı teşekkür eden Hülya Ertürk Koç, "Buradaki çocuklar özel çocuklar. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz, başarılı öğrencileri ödüllendirmek istedi. Bizler de derslerinde başarılı olan ve takdir belgesi alan şanslı 53 öğrenci tespit edip bildirdik” dedi.
Öğrencilere uyarılarda bulunan Koç, “Bilgisayarlarınızı dikkatli kullanın. Günde 1 saatten fazla bilgisayarınızı oyun için kullanmayın" diye konuştu.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ise çocuklara seslenerek, "Sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Derslerinizde başarılı oldunuz ve takdir belgesi aldınız. Bizler de sizleri ödüllendirip, bilgisayar verdik. Eğer sizler devamlı takdir belgesi alırsanız hayat da sizi takdir eder. Evinizde ve her yerde çalışkan olun. Çalışkan olmaya ihtiyacımız var. Sizlere gelecek nesilleri daha iyi bırakmak gibi çok büyük bir sorumluluğumuz var" şeklinde konuştu.
Daha sonra Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve İl Milli Eğitim Müdürü Hülya Ertürk Koç, başarılı olan öğrencilere bilgisayarları verdiler.

Başkan Yılmaz'dan Öğrencilere Karne Hediyesi
Başkan Yılmaz'dan Öğrencilere Karne Hediyesi

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım