Bakan Akdağ'dan Başkan Yılmaz'a Teşekkür

15 Ağustos 2011 Pazartesi | Haberler | |

AK Parti’nin 10. kuruluş yıl dönümü programı kapsamında Samsun’a gelen Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Büyükşehir Belediyesine yaptığı ziyarette Başkan Yılmaz’a teşekkür ederek, Samsun’a her geldiğinde belediyenin atılımları ile karşılaştığını söyledi.

Bakan Akdağ'dan Başkan Yılmaz'a Teşekkür

Samsun'a bir dizi ziyaret gerçekleştiren Sağlık Bakanı Recep Akdağ, ilk olarak Samsun Valisi Hüseyin Aksoy'u makamında ziyaret etti. Ardından Samsun Büyükşehir Belediyesine geçen Bakan Akdağ, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve belediye yönetimi ile buluştu. Burada Samsun'a her gelmesinde başka bir yenilikle karşılaştığını belirten Bakan Akdağ, belediyecilik anlamında yaptığı tüm çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a teşekkür etti.

BAŞKAN YILMAZ, ÇALIŞMALARINI BAKAN'A ANLATTI
Bakan Akdağ'ın yaptığı bu ziyarette Samsun'da yapılan çalışmalardan bahseden Yusuf Ziya Yılmaz, "Şehrimizin kavşak inşaatlarına bağlı olan tüm inşaatlarımızın çalışmalarını hızla sürdürüyoruz. Mehmet Aydın Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yanına yapılacak olan Kampüsün ileride ihtiyaç duyabileceği düşüncesiyle, bu ihtiyacın işlevini görecek bir çalışmamız var. Bu çalışmamız şu anda inşaat halinde ancak, bir dahaki geldiğinizde gezip görme fırsatınız olduğu zaman bitmiş halini görebileceksiniz. Bu yapacak olduğumuz kavşak ile kampüs çevresinde oluşacak trafiğin dağılımını sağlayacağız. Bir kaç tane bulvar inşaatımız daha devam ediyor. 7 bin 500 kişilik Kapalı Spor Salonumuzun inşaatı devam ediyor. Fuar Kongre Salonumuzun inşaatı hızla devam ediyor. Samsun'umuza en büyük yatırımı yapan Rönesans ve Turkmall Torunlar'a en büyük AVM'lerimizin ihalesini devrettik. Bunlarında inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. İlimizde inşaat mevsiminin yoğun günlerini yaşıyoruz. Ayrıca, sağlıkta her türlü hizmeti ve desteği alıyoruz. Bütün bunlardan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.

BAKAN AKDAĞ: BUNUN İÇİN SİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM
Sağlık Bakanı Recep Akdağ ise, "Samsun'a her geldiğimde temiz bir çevre ve bakımlı bir şehir ile karşılaşıyorum. Belediyelerin atılımları ile karşılaşıyorum. Bunun için size teşekkür ediyorum. Kavşakların ve Kampüs'ün durumunun şimdiden düşünülmüş olması çok güzel bir durum. Samsun Orta Batı Karadeniz'in yükselen yıldızı oldu. İnanıyorum ki, bu eğilim artış grafiği ile önümüzdeki yıllarda da devam edecektir. Başkanımızın sizlere selamını getirdim. Bir partinin kurulumunun üzerinden 10 sene geçmesiyle iftihar ediyorum." dedi.


Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım