Berberlerden Başkan Yılmaz'a Teşekkür Plaketi

25 Temmuz 2011 Pazartesi | Haberler | |

Samsun Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zabit Pilan, altı yıldır pazar günleri Samsun'da erkek kuaförlerinin kapalı olmasında kendilerine destek veren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a teşekkür plaketi verdi.

Berberlerden Başkan Yılmaz'a Teşekkür Plaketi

Samsun Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri için haftasonu Samsunum1 gemisinde  kahvaltılı gezi programı düzenlendi.
Geziye de katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın her zaman esnafın ve sanatkarların yanında olduğunu belirten Samsun Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zabit Pilan, şöyle konuştu: "Son 6 yılda Samsun'da hizmet veren erkek kuaförlerin pazar günlerinde çalışma ruhsatı vermeyen başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz'a çok teşekkür ederiz. Bundan 6 yıl önce tatil yapma fırsatı olmayan ve ailesi ile vakit geçirmeyen esnaf arkadaşlarımıza tatil yapma fırsatı tanıyan başkanımıza teşekkür ederiz."
Samsun'un gelişmesi ve büyük şehir olması için her türlü fedakarlığı yaptığını dile getiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, şunları söyledi: "Berberler toplumun en dinamik kesimlerindendir. İnsanlarla devamlı yüz yüze olan bir meslek grubusunuz. Diğer meslek grupları gibi tatil yapmak sizinde hakkınız."
Denizde gemi turunun ardından Başkan Yılmaz, berberlere Batı Park'ta inşaatı devam eden Amazon köyü ile Amazonların ve gücün simgesi olarak adlandırılan Aslan heykelinin bulunduğu alanı gezdirerek bilgi verdi.
Daha sonra Samsun Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zabit Pilan, odaya verdiği desteklerden dolayı Başkan Yılmaz'a plaket verdi.

 

Berberlerden Başkan Yılmaz'a Teşekkür Plaketi
Berberlerden Başkan Yılmaz'a Teşekkür Plaketi
Berberlerden Başkan Yılmaz'a Teşekkür Plaketi

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım