Tekkeköy Kışla Mahallesi Halkı, Samsun'u Denizden İzledi.

27 Haziran 2011 Pazartesi | Haberler | |

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkeköy ilçesi Kışla Mahallesi sakinlerini Samsunum1 gemisinde ağırladı.

Tekkeköy Kışla Mahallesi Halkı, Samsun'u Denizden İzledi.

Başkan Yılmaz yaptığı konuşmada, Samsunum1 gemisini Samsun'a kazandırmak için aldıklarını ve her hafta bir mahallenin sakinlerini ağırladığını söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsunum1 gemisinde çocuklar ile yakından ilgilendi ve çeşitli hediyeler dağıttı. Tekkeköy Kışla Mahallesi Muhtarı Ahmet Şahin ve yaklaşık 200 mahalle sakini Samsunum1 ile Samsun’u denizden görme fırsatını yakaladılar.

DENİZİ KULLANAN ŞEHİR HALİNE GELDİK
Yılmaz yaptığı konuşmasında, “Samsunlu vatandaşlarımızı denizle buluşturuyoruz. Yıllardır deniz bize bakmış biz de denize bakmışız. Biz de artık denizi kullanan bir şehir olma yolundayız. Tıpkı İzmir ve İstanbul'da olduğu gibi. Bildiğiniz gibi Samsun hızla baştanbaşa değişiyor ve 2 sene içerisinde Samsun kabuğundan çıkacak. Hızlı bir şekilde Otel ve alışveriş merkezi inşaatları başladı. Sahilimizi baştanbaşa güzelleştiriyoruz. Yat limanı inşaatımız hızla bitiyor. Artık denizi kullanan bir şehir olacağız. Bu gemi gezisi vesilesiyle kaynaştık. Tekkeköy Kışla Mahallesi Sakinlerine geldikleri için çok teşekkür ediyorum" dedi. Samsunum1 gemisinde Tekkeköy Kışla Mahallesi Muhtarı Ahmet Şahin ve yaklaşık 200 Mahalle sakini ile Samsunum1 gemi gezinti teknesine katıldı. Tekkeköy Kışla Mahallesi Muhtarı Ahmet Şahin ise “Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a şahsım ve mahalle sakinleri adına çok teşekkür ediyoruz. Sayın başkanımızın sayesinde bizlere Samsun'u denizden izleme fırsatı doğdu” diye konuştu.

Tekkeköy Kışla Mahallesi Halkı, Samsun'u Denizden İzledi.
Tekkeköy Kışla Mahallesi Halkı, Samsun'u Denizden İzledi.

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.samsun.bel.tr

Kayrasoft Yazılım